ҚазҰӨУ бакалавриатына қабылданған талапкерлер тізімі

2021 – 2022 оқу жылына Мәдениет және спорт министрлігі

«Қазақ ұлттық өнер университеті» РММ бакалавриатына

мемлекеттік білім беру тапсырысы негізінде

қабылданған талапкерлер тізімі

 

Білім беру бағдарламалары топтарының коды және атауы:

В006 Музыка мұғалімдерін дайындау

Білім беру бағдарламасының атауы:

6В01401 Музыкалық білім

1. Ергалиев Рауль Сергеевич

2. Баяр Таскынбек

3. Шарипова Дильнара Мергеновна

4. Әлімхан Дінмұхаммед Анарбекұлы

5. Осанова Дильназ Бауыржанқызы

6. Қаратай Бағдат Саматқызы

7. Шайжан Жансая Асқарқызы

 

Білім беру бағдарламалары топтарының коды және атауы:

В021 Орындаушылық өнер

Білім беру бағдарламасының атауы:

6В02103 Вокалдық өнер

1. Нугыманова Асылзат Шынгысовна

2. Ануарбек Нұрсұлтан Нуржанұлы

3. Болатов Жанибек Орынбасарович

4. Маулен Рахымжан Абибуллаұлы

5. Орысбай Диас Серікұлы

6. Хаким Арайлым Әбенқызы

7. Ерболатұлы Бекұлан

8. Оразов Айдос Серикжанулы

9. Мусаев Ерсұлтан Берикұлы

10. Омарханова Дильназ Даулеткызы

11. Калимусаева Анель Амангельдыкызы

12. Айтбаева Зульфия Жанарбекқызы

13. Кулекешева Лаура Галымовна

14. Ыдрысов Кәдірбек Әділұлы

15. Айтасов Мәди Құтбайұлы

16. Мейрамова Ділназ Нұрланқызы

 

Білім беру бағдарламасының атауы:

6В02101 Аспаптық орындау – Фортепиано

1. Жапарова Дарина Кайратовна

2. Куандык Аида Бакытжанкызы

3. Бектау Аружан Руслақызы

4. Айткожина Камила Ерболатқызы

5. Жалын Айерке

6. Курмашева Риза Ериковна

7. Цылёва Алёна Валерьевна

8. Досымбек Гүлім Айдарқызы

9. Салықбай Әділет Насипқалиұлы

10. Тихомиров Максим Сергеевич

 

Білім беру бағдарламасының атауы:

6В02122 Аспаптық орындау – Ішекті аспаптар – Скрипка

1. Биғабыл Рүстем Нұрғабылұлы

2. Зияданова Айдана Ескендировна

3. Хакимова Нургуль Серикказыкызы

4. Шалауова Дана Жанатқызы

5. Мурзатова Лейла Тулеубековна

6. Тұраров Әділет Нұрболатұлы

Білім беру бағдарламасының атауы:

6В02102 Аспаптық орындау – Ішекті аспаптар-АВАК

1. Болат Томирис Дулатқызы

2. Орынбасарова Маржан Ерланқызы

3. Мурзагельдин Рамазан Конысбаевич

4. Тлеужан Аружан Әділетқызы

5. Каримов Данияр Гадылжанулы

6. Шалабаев Диас Азаматулы

7. Руслан Арианна

8. Турарова Амина Кайратовна

9. Калдыбаева Диляра Медеткызы

10. Кузембаева Аружан Кайратовна

11. Мачжан Юсуп

12. Сайлюбаева Азиза Талгаткызы

13. Қажмұрат Диас Ерқанатұлы

 

Білім беру бағдарламасының атауы:

6В02123 Аспаптық орындау – Үрлемелі және соқпалы аспаптар

1. Бақыт Әмен Барлыбайұлы

2. Баркин Владислав Александрович

3. Кумарова Рахиля Кабылкарымқызы

4. Муканова Аккуляш Бакытовна

5. Дәуірбай Нұрислам Қуанышұлы

6. Мәлікұлы Төреби

7. Жансултанов Жасулан Олганович

8. Колдыбаев Данияр Алиевич

9. Юнусова Яна Рахимжановна

10. Сабитов Жанибек Дженгисович

11. Сарбулак Назерке Рамазанқызы

12. Маратова Нурсара Сериккызы

13. Болатбек Али Шырынбекұлы

14. Төкенова Диана Ғабиденқызы

15. Бейсенов Ернур Бауржанулы

 

Білім беру бағдарламасының атауы:

6В02181 Эстрада өнері – Эстрада вокалисі

1. Бухарбаева Сагдиана Аскаровна

2. Сейткалиева Нурай Жандосовна

3. Куралбекова Толкын Кайржанкызы

4. Мұса Назрин Жұмажанұлы

5. Тәтен Бекжан Тойшыбекұлы

6. Кажимов Бейбарс Жаскайратович

7. Схах Арайлым Асалбекқызы

8. Жұрхан Жамбыл Жеңісұлы

9. Сағынтай Диас Ергенұлы

10. Шапай Ерлан

11. Хамзин Руслан Жанатулы

12. Қабдолла Мадина Сайлауқызы

 

Білім беру бағдарламасының атауы:

6В02182 Эстрада өнері – Эстрада оркестрінің артисі

1. Данилов Ренат Родионович

2. Имашева Дильназ Ерлановна

3. Сапаков Артур Қайратұлы

4. Абдиев Асқар Ернарұлы

5. Ахметжанов Тимур Андреевич

6. Мырзахан Мирас Балжігітұлы

7. Шәріп Ерланбек Әшірәліұлы

 

Білім беру бағдарламасының атауы:

6В02183 Эстрада өнері – Эстрада композиторы, әрлендіруші

1. Абдугалиев Санжар Илюбаевич

 

Білім беру бағдарламасының атауы:

6В02141 Дәстүрлі ән

1. Майданов Камал Куатович

2. Смагулова Замзагуль Талгатовна

3. Аққу Ермекбаева Оралбайқызы

4. Жанбырбай Дильназ

5. Рахымжан Саят Сағынайұлы

6. Мұхамбет Сандуғаш Серікбайқызы

7. Абдумажитов Бекзатхан Гарифуллаұлы

8. Бекпенбетова Дария Асқаркызы

9. Тұрабекова Камшат Бердібекқызы

10. Кошмаганбет Дастан Ерланулы

11. Секербаева Тогжан Азаматовна

12. Мұқашев Таңат Төлегенұлы

13. Қабиболлаева Сәнім Бекзатқызы

 

Білім беру бағдарламасының атауы:

6В02144 Дәстүрлі жыр

1. Октяброва Нұрбала Октябрьқызы

2. Нұртуған Ұлдана Нұртуғанқызы

3. Алдан Жаһангер Талғатұлы

4. Есенғалиев Айсултан Есенғалиұлы

5. Есимхан Жасулан Нурланулы

6. Көштаев Бекарыс Жәнібекұлы

 

Білім беру бағдарламасының атауы:

6В02104 Дәстүрлі жыр (айтыс)

1. Асылбекқызы Айым

2. Төленбек Нұртілеу Тілеубекұлы

3. Ергалиев Алихан Тайыржанулы

 

Білім беру бағдарламасының атауы:

6В02142 Халық аспаптары (Домбыра)

1. Оңғар Дәулет Оразәліұлы

2. Сатаева Аяна Нурлановна

3. Ашыкбай Амантай Адилбекулы

4. Алелов Ержан Муратович

5. Әлібеков Тұрар Сағнадинұлы

6. Баймухат Сағи Бауыржанұлы

7. Ерлік Айбол

8. Құдайберген Табыс

9. Нұрханов Бейбарыс Омарұлы

10. Ұзақов Ақеділ Фархатұлы

11. Мамаева Индира Ирмаковна

12. Серікбай Әсел Асқарқызы

13. Әлібай Мирас Қуанышұлы

14. Октябрь Арман Куанышевич

15. Ержанұлы Али

16. Рысқалиев Мұқағали Русланұлы

17. Елес Чингис Амирханұлы

18. Әбділлаева Фариза Мақсатқызы

 

Білім беру бағдарламасының атауы:

6В02143 Халық аспаптары (Қобыз және ОХА)

1. Аманқос Гүлсезім Аманқосқызы

2. Мустакова Айдана Жанатовна

3. Бактаева Коркем Алмазовна

4. Болат Диана Ерқанатқызы

5. Қанатқызы Бигүл

6. Самиғолла Бекзада Самалқызы

7. Тасболат Әли Ерлікұлы

8. Қалабай Гүлназ Бәйменқызы

9. Сатина Мадина Нуржановна

10. Есболқызы Аружан

11. Аманжол Айнұр Самалбекқызы

12. Бектеміс Ақбаян Мейрамбекқызы

13. Ахметов Нұрислам Мейрамбекұлы

14. Мажитова Аружан Еркингалиевна

15. Әубәкір Жания Ерқанатқызы

16. Сайлаубаева Алина Бейбитовна

17. Тұрсынбаев Бейімбет Бағдатұлы

18. Құдайберген Бағила Нұрмағанбетқызы

19. Турмаханова Асемнур Галымовна

20. Ілияс Жанай Талғапұлы

 

Білім беру бағдарламалары топтарының коды және атауы:

В022 Музыкатану

Білім беру бағдарламасының атауы:

6В02106 Музыкатану

1. Абдинурова Арай Серикжанқызы

2. Абдрахманова Ақбота Жұмағалиқызы

3. Исмагулова Мадина Жумабеккызы

4. Кадир Томирис Мараткызы

 

Білім беру бағдарламалары топтарының коды және атауы:

В023 Режиссура, арт-менеджмент

1. Тусупбекова Орынбасар Биржановна

2. Байбурқызы Сабина

3. Булегенова Қарақат Қуатқызы

4. Қайназаров Батырхан Қанатұлы

5. Мақсат Елнар

6. Мамырбекова Гүлім Советханқызы

7. Жамбаева Данагүл Уранқызы

8. Азизқызы Әлия

 

Білім беру бағдарламасының атауы:

6В02167 Телевидение режиссурасы

1. Әбілдә Рузия Құнанбайқызы

2. Суиндикова Әмина Есенғалиқызы

3. Нурбаева Карлыгаш Максатовна

4. Амантаева Карина Маратовна

5. Карасаева Айман Азаматқызы

6. Карасаева Шолпан Азаматқызы

 

Білім беру бағдарламасының атауы:

6В02170 Деректі фильм режиссурасы

1. Арыстанова Ақбота Ғабитқызы

2. Нұрланқызы Ақмарал

3. Қанағатов Аблайхан Қанағатұлы

4. Ахметов Серик Берикович

5. Губашева Анеля Тлеубековна

6. Цихлер Максим Олегович

 

Білім беру бағдарламасының атауы:

6В02165 Кино және ТД дыбыс режиссурасы

1. Балаби Диас Сейдуллаұлы

2. Мухтархан Аяулым Асхатқызы

3. Ердибаев Нұрғиса Каримбекұлы

4. Туйебаев Нурислам Рустамович

 

Білім беру бағдарламасының атауы:

6В02169 Музыкалық дыбыс режиссурасы

1. Григорьев Станислав Игоревич

2. Сериков Рамазан Жазитович

3. Адетхан Ринат

 

Білім беру бағдарламасының атауы: :

6В02166 Көркем фильм режиссурасы

1. Базарбаев Арман Болатович

2. Ануарбеков Максат Дуйсенгалиевич

3. Қыдырбай Нұрсәт Жандосұлы

 

Білім беру бағдарламасының атауы:

6В02161 Режиссура, кино және теледидар продюсерлігі

1. Баймуратова Замира Маратовна

2. Кемешов Ерасыл Ерланович

3. Сисенбаева Гүлдана Рысқалиқызы

4. Олжабаев Ноян Сабыржанұлы

5. Қалипан Ермек Маратұлы

 

Білім беру бағдарламасының атауы:

6В02168 Анимациалық фильм режиссурасы

1. Саясат Сағи Алмасұлы

2. Омаргалиева Алуа Сергеевна

3. Омурзаков Архат Артымбайұлы

4. Жүсіп Жансая Аманбайқызы

5. Даутова Томирис Серікқызы

6. Ерғали Аружан Дүйсенғалиқызы

7. Мұхтаров Руслан Қуанышқалиұлы

8. Кайратова Мирай Кайратовна

9. Акпанова Камила Жанатовна

10. Қадырша Инабат Қобыландықызы

 

Білім беру бағдарламалары топтарының коды және атауы:

В024 Өнертану

Білім беру бағдарламасының атауы:

6В02162 Өнертану

1. Сейілханова Толқынай Ганиқызы

2. Искакова Камила Алиевна

3. Балғын Тұрдыбек

4. Ерболатқызы Айнұр

 

Білім беру бағдарламасының атауы:

6В02124 Кинотану

1. Айткенова Рабига Ренатовна

2. Сапаргалиева Рахима Асхатовна

3. Есентай Лаура Бақытжанқызы

4. Әбдірәсіл Еркеназ Әбілхаққызы

 

Білім беру бағдарламасының атауы:

6В02129 Театртану

1. Ерғали Назерке Бейбітқызы
2. Өтетілеу Ілияс Сәкенұлы
3. Тұрсын Ләйла Сәбитқызы

 

Білім беру бағдарламасының атауы:

6В02128 Кинотеледраматургия

1. Токаева Гулистан Токтаровна

2. Тұрар Әділ Берікұлы

3. Абжаппар Ернұр Русланұлы

Білім беру бағдарламасының атауы:

6В02125 Мұражайтану

1. Абден Аяжан Мағжанқызы

2. Кулова Асылзат Нурлановна

Білім беру бағдарламалары топтарының коды және атауы:

В025 Дирижерлеу

Білім беру бағдарламасының атауы:

6В02126 Оркестрлік дирижерлеу

1. Кәрібай Мағжан Мейрамханұлы

2. Серикбай Гүлназым Куанышбекқызы

Білім беру бағдарламасының атауы:

6В02127 Хорды дирижерлеу

1. Алдекенова Алия Кенжебаевна

2. Қуанышбаева Аякөз Қайратқызы

3. Найманова Амина Самиголлаевна

4. Мирошникова Арина Игоревна

5. Сайлаубекова Анель Медетовна

6. Жайық Малика Бахытжанқызы

7. Жұмағұл Әділ Бақытжанұлы

8. Өстемір Әділ Битемірұлы

9. Абсаттаров Нурислам Галымбекович

Білім беру бағдарламалары топтарының коды және атауы:

В026 Композиция

Білім беру бағдарламасының атауы:

6В02130 Композиция

1. Қайролла Әділбек Мейратбекұлы

Білім беру бағдарламалары топтарының коды және атауы:

В027 Театр өнері

Білім беру бағдарламасының атауы:

6В02171 Драма театры және кино артисі 1-топ

1. Маулетбекова Әдемі Ерланқызы

2. Раздан Елнара

3. Сағибекова Шұғыла Асыланқызы

4. Альбекова Бакытгуль Сериковна

5. Қуаныш Данияр Бауыржанұлы

6. Салауатұлы Ернұр

7. Тазабекова Жасмина Алиевна

8. Жүсіп Мәди Тайшанұлы

9. Айту Рамазан Нұрғалиұлы

10. Ибаш Ақерке Сәдуақақызы

11. Жұмабек Ермұқан Дулатұлы

12. Смаилова Ақбота Асқарқызы

13. Жеңіс Нұрасыл Саятұлы

14. Нсанбаева Дариға Болатқызы

15. Тілегенова Ақбота Айдосқызы

Білім беру бағдарламасының атауы:

6В02171 Драма театры және кино артисі 1-топ

1. Сайлаубек Баян Санатқызы

2. Құбаш Торғын Бақытбергенқызы

3. Куспанов Арсен Еламанович

4. Мақсутов Олжас Нұрзатұлы

5. Махайн Манас

6. Дүйсеней Әділет Өмірбекұлы

7. Арысбай Дулат Әшірұлы

8. Мусаева Карина Маратовна

9. Қадыров Жандос Саламатұлы

10. Темирбаева Алтынай Габитқызы

11. Құрманбаев Ерсұлтан Жасұланұлы

12. Балғабекова Аңсаған Азаматқызы

13. Қадырбай Алмас Мейрамғалиұлы

14. Тлеуберген Толғанай Аманкелдіқызы

15. Мажаев Ерасыл Тұрғанбекұлы

16. Аубакір Думан Зерекұлы

Білім беру бағдарламасының атауы:

6В02173 Музыкалық театрының артісі

1. Абдрахманова Айнұр Рамазан қызы

2. Амангелді Бақжан Абдуллаұлы

3. Даулет Аян Маратұлы

4. Мейірманова Томирис Ермұратқызы

5. Болатбекұлы Аңсар

6. Ақмырза Аяулым Әлімқызы

7. Ерғали Марлен Сержанұлы

8. Аманболова Умыт Асхатовна

9. Ахметова Далида Анарбекқызы

10. Аруманов Мадияр

11. Ғазезов Нұралы Нұрболатұлы

12. Аймуратова Көркем Айтмұратқызы

Білім беру бағдарламалары топтарының коды және атауы:

В029 Аудиовизуалды құралдар және медиа өндіріс

Білім беру бағдарламасының атауы:

6В02164 Операторлық өнер

1. Медеубеков Рамазан Жолбарысбекұлы

2. Болатова Дария Ерболқызы

3. Сагымбаев Габиден Абзалович

4. Тлеулесов Асхат Серікұлы

5. Жұмақанов Мақсат Естөреұлы

6. Рысбеков Мадияр Бауыржанович

7. Мұрат Арлан

 

Білім беру бағдарламалары топтарының коды және атауы:

В030 Бейнелеу өнері

Білім беру бағдарламасының атауы:

6В02121 Сценография – Киім дизайны

1. Даулетова Айдана Мейрханқызы

2. Сагиндыкова Дана Манарбековна

3. Акмухамедова Қаракөз Амержановна

4. Жантемир Жулдыз Нурлановна

5. Майлина Азиза Ерікқызы

6. Кожагельды Гульнура Салимқызы

7. Ильясова Дильназ Есенгелдіқызы

8. Елюбаева Акерке Нуржанқызы

Білім беру бағдарламасының атауы:

6В02131 Кескіндеме – Станок кескіндеме

1. Жанмухамбетова Аиша Асланқызы

2. Шыбарайгыр Мустафа Нарбек

3. Кыдырбаева Жанар Победовна

4. Жұбатқанов Әлібек Бахытбекұлы

5. Әбжат Дарын Ләззәтбекулы

6. Амантай Куркем Кырановна

7. Мақашева Томирис Назымбекқызы

8. Сауран Нұрғаным

9. Кәкім Әдия Мақсұтқызы

10. Кәкім Әдина Мақсұтқызы

Білім беру бағдарламасының атауы:

6В02132 Кескіндеме – Монументалды кескіндеме

1. Тайнова Карина Владимировна

2. Оразаева Мадина Дарханқызы

3. Дударева Екатерина Георгиевна

Білім беру бағдарламасының атауы:

6B02133 Кескіндеме – Реставрация

1. Майлекова Майя Талғатқызы

2. Серикбай Саджида Аманкелдиевна

 

Білім беру бағдарламасының атауы:

6В02134 Мүсін

1. Жаңаберген Біржан Менликараұлы

Білім беру бағдарламасының атауы:

6В02115 Сценография-Театр, кино және ТД костюмінің сценографиясы

1. Асылбекова Мадина Ануарқызы

2. Ысқақ Елдана Еркенқызы

3. Кеңес Мөлдір Турарқызы

4. Магзұм Диана Оралқызы

Білім беру бағдарламасының атауы:

6В02119 Театр, кино және ТД гримінің сценографиясы

1. Қасымханқызы Диляра

2. Ондашқызы Асем

 

Білім беру бағдарламасының атауы:

6B02111 Сценография -Театралды-декорациялық өнер

1. Онлабаева Жанел Үсембайқызы

2. Максутова Самал Қанатқызы

3. Ярославцева Дарья Александровна

 

Білім беру бағдарламасының атауы:

6B02190 Кино және ТД суретшісі

1. Сарсембаева Айдана Азаматовна

2. Ералхан Дияр Дастанұлы

3. Раева Нургуль Кудайбергеновна

Білім беру бағдарламасының атауы:

6B02117 Сценография – Театр техникасы және спектакльді көркемдеу

1. Нугербеков Алмаз Серикұлы

 

Білім беру бағдарламалары топтарының коды және атауы:

В031 Сән, дизайн

Білім беру бағдарламасының атауы:

6B02172 Сәндік өнер – Көркем тоқыма

1. Тағай Ұлбала Ерсайынқызы

2. Өтелбай Аида Жолдасбекқызы

3. Нұрмағанбетқызы Анель

 

Білім беру бағдарламасының атауы:

6B02175 Сәндік өнер – Металл және басқа материалдарды көркемдеп өңдеу

1. Успанова Томирис Тимуровна

We are using cookies to give you the best experience. You can find out more about which cookies we are using or switch them off in privacy settings.
AcceptPrivacy Settings

GDPR