ҚазҰӨУ колледжіне қабылданған талапкерлер тізімі

2021-2022 оқу жылына Мәдениет және спорт министрлігі

«Қазақ ұлттық өнер университеті» РММ колледжіне

мемлекеттік білім беру тапсырысы негізінде

қабылданған талапкерлер тізімі

Мамандығы: 01140200 «Музыкалық білім»

Мамандандыру: «Музыкалық білім»

1. Алиева Алина Ерболатқызы

2. Нурпеисова Джамилия Максутовна

 

Мамандығы: 02150100 «Аспаптық орындау» (аспап түрлері бойынша):

Мамандандыру: «Фортепиано»

1. Есимжанова Махаббат Каримжанқызы

2. Қайратқызы Дамиля

3. Муканова Диана Данияровна

4. Нұрланкызы Аружан

5. Танкеев Батыржан Бауржанович

6. Вислогузова Екатерина Алексеевна

Мамандандыру: «Скрипка»

1. Алмасова Сабина Алмасовна

2. Баймаханова Аириз Ануаровна

3. Дисалиева Малика Қайратқызы

4. Дүйсенбай Аделя Асқарқызы

5. Бауыржанқызы Зере

6. Бекболат Аружан Бөрібекқызы

7. Мусургалиев Ален Батырбекович

8. Танкеева Айгерим Бауржановна

9. Жолтума Лияна Бағланқызы

Мамандандыру: «АВАК»

1. Талғатбек Сұлтанбейбарыс Талғатбекұлы

2. Посохов Илья Николаевич

3. Сагимбаева Аружан Муратовна

 

Мамандандыру: «Үрлемелі және соқпалы аспаптар»

1. Исмагулова Камиля Арманбекқызы

2. Мамырбаев Алишер Ерболович

3. Ахмерден Ерасыл Нұржанұлы

4. Фахрутдинов Тимур Рустамович

5. Әзімхан Абдұләзім Ержанұлы

6. Шаяхмет Ербақыт Ермекұлы

7. Косумбаева Жанель Дамировна

8. Серікбулат Әмина Рустемқызы

Мамандандыру: «Халық аспаптары – Домбыра»

1. Армия Нұрсұлтан Калмагамбетұлы

2. Мұхұмбек Нұрлыбек Әлібекұлы

3. Әбдіжәли Бекнұр Маралұлы

4. Адал Қайнар

5. Ғаббас Ғалымжан Батырханұлы

 Мамандандыру: «Халық аспаптары, орыс халық аспаптары – Қобыз және ОХА»

1. Каиркешова Адия Нурлановна

2. Тәліп Жансая Әсетқызы

3. Мубаракова Мадина Габдилмаликовна

4. Кажкаримова Жамиля Ануарбековна

5. Тұрысбек Сабина Мейрамбекқызы

6. Жақсылық Мадина Есімжанқызы

7. Сысоев Анатолий Васильевич

8. Сидорин Иван Валерьевич

9. Жилкайдаров Иманали Даулетұлы

Мамандандыру: «Эстрадалық аспаптар»

1. Дуйсенбаев Дастан Есенгельдыулы

2. Торебай Менлик Бакытжанкызы

3. Жумабеков Фархад Арманович

4. Байбусинов Шамиль Куандыкович

5. Утегенов Азамат Галымжанович

6. Есимов Актан Еслямович

Мамандығы: 02150400 «Хор дирижерлеу»

Мамандандыру: «Хор дирижерлеу»

1. Есімқұл Інжумаржан Наурызбайқызы

2. Тұрсын Тұмар Ғабитқызы

3. Сапарова Дана Маратовна

4. Смагулова Даяна Ерлановнак

5. Тұрсынқұлов Нұрсұлтан Шаншарханұлы

Мамандығы: 02150200 «Музыка теориясы»

Мамандандыру: «Музыка теориясы»

1. Кожамуратова Сандугаш Руслановна

2. Серік Аружан Байдабекқызы

3. Таскумбаева Еркеш Каирбековна

4. Байзрахманов Әлижан Нұржанұлы

Мамандығы: 02150300 «Вокалдық өнер»

Мамандандыру: «Ән салу» (академиялық)

1. Утегенова Жанайкерім Жангалийқызы

2. Абдрахманов Нурсултан Куанышевич

3. Мұхтарұлы Нұрсаят

4. Маратова Фатима Ерланқызы

5. Ешенғазин Занғар Серікқалиұлы

Мамандығы: 02150300 «Вокалдық өнер»

Мамандандыру: «Ән салу» (эстрадалық)

1. Айтмугамбетов Бейбарыс Мерекеұлы

2. Есиркепова Аяна Жаксылыковна

3. Утюпина София Павловна

4. Ерғазы Нұрасыл Ерланұлы

5. Клименко Антон Антонович

6. Кошербаев Ансар Каиргельдинович)

7. Ахметкалиев Маулен Амангельдыулы

Мамандығы: 02150300 «Вокалдық өнер»

Мамандандыру: «Ән салу» (дәстүрлі )

1. Есболат Әйбәт

2. Мадетхан Айдын

3. Манас Айшагул Нурлыбайкызыалы

4. Газизов Рустем Дарханулы

Мамандығы: 02150500 «Актерлік өнер»

Мамандандыру: «Драма театрының әртісі»

1. Нағашыбек Дәулет Орынбасарұлы

2. Ермекбай Айжан Исламқызы

3. Біләл Алибек Исаұлы

4. Тәліп Нұрай Мәлікқызы

5. Дамуқан Мұрагер

Мамандығы: 02110300 «Графикалық және мультимедиялық дизайн»

1. Хван Полина Васильевна

2. Бесембекова Гаухар Маратқызы

3. Шакен Маншук Нуртасовна

4. Қайролла Алина Жасұланқызы

5. Лагутина Дарья Евгеньевна

Мамандығы: 02150800 Театр-декорациялық өнері

1. Жананова Айдана Айбекқызы

2. Қабдуллаева Іңкәр Маратқызы

3. Айтбек Нұрай Шәріпханқызы

Мамандығы: 02140100 Сәндік қолданбалы өнер және халықтық кәсіпшілік өнері

1. Борина Венера Каукановна

2. Бейсенбай Диана Досымханқызы

3. Бесембекова Наргиз Бакыткызы

Мамандығы: 02130100 – Кескіндеме, мүсін, графика

Мамандандыру: Кескіндеме

1. Дарбаева Аружан Алмазқызы

2. Жакишева Алина Болатовна

3. Маратова Ақбота Мұхтарқызы

4. Мактай Самал Кайратовна

5. Бақытжанқызы Алуа

6. Юсупова Жания Ерболатовна

  1. Мамандығы: 0412000 «Кескіндеме, мүсін, графика»

Мамандандыру: «Мүсін»

1. Азамат Асанов

2. Елемес Ерасыл Сәрсебайұлы

Мамандығы: 02130100 «Кескіндеме, мүсін, графика»

Мамандандыру: «Графика»

1. Набиева Жанель Руслановна

2. Нарымбаев Али Ерболулы

Мамандығы: 02110200 – «Звукооператорское мастерство»

1. Какимжан Дастан Қайратұлы

We are using cookies to give you the best experience. You can find out more about which cookies we are using or switch them off in privacy settings.
AcceptPrivacy Settings

GDPR