Дарынды балаларға арналған мектеп-интернатына түскен оқушылар тізімі

Қазақ Ұлттық Өнер Университетінің мамандандырылған дарынды балаларға арналған мектеп-интернатына түскен оқушылар тізімі

1 класс

Скрипка

1. Марат Адель Ғалымқызы
2. Танвеер Айсұлтан Ахмадұлы
3. Темірбай Инаят Сағындыкқызы
4. Балағұмар Арсен Дастанұлы
5. Тураева Алсу Руслановна
6. Қасымова Аделя Шарқарқызы
7. Нағашыбек Нұрғиса Дәулетұлы
8. Алиев Назархан Яньлянұлы
9. Темирханов Айдан Адилетович
10. Ержанова Аяла Нурхановна
11. Ибрагим Далида Маратқызы

Фортепиано

12. Есимова Самина Султановна
13. Думитреску Марк Николаевич
14. Осокин Никонор Алексеевич
15. Тараскина София Александровна
16. Темірбек Ардана Өміржанқызы
17. Боташ Назерке Асқарқызы
18. Абулхақ Алихан Алибекұлы
19. Алиханова Томирис  Батыржановна
20. Ундрах Цецендарь Сартуул
21. Әбдінұр Еділ Әлібиұлы
22. Алғи Алан Ғалымұлы
23. Түтінбай Жанайым Ержанқызы

Виолончель

24. Дәурен Шахнар Оңғарұлы
25. Маратқызы Айлана
26. Бахтияр Аяна Бауыржановна
27. Серікқали Ален Берікұлы
28. Махмутов Ильяс Абаевич

Арфа

29. Жандаулетова Жансэль Канатовна
30. Омиралиева Дарина Адильевна

Үрлемелі және соқпалы аспаптар

31. Ким Диана Евгеньевна
32. Болат Әміре Фархадұлы
33. Мамышева Самира Жанболатовна
34. Қыдырбек Қайсар Чингисұлы
35. Шаймерденова Томирис Асановна
36. Сарсенбаева Синдия Нуржановна
37. Тлектес Нұрай Құрметқызы
38. Сейтмулин Арслан Равильевич
39. Амангелді Мансур Манарбекұлы
40. Шаймерден Айша Ануарқызы
41. Қами Жания Нұрлыбайқызы
42. Болатова Амина Азаматовна

Домбыра

43. Досмухамбетов Расул Нурбулатович
44. Сакен Алмат Алибекұлы
45. Хуанбекұлы Бақдәулет
46. Сағит Раяна Бауыржанқызы
47. Сагдат Амира Еркебуланқызы
48. Қабдулла Еркеназ Алмазханқызы

Кобыз – прима

49. Нурумбетова Айша Нурболовна
50. Каримова Нурай Жанатовна
51. Рахметылда Айша Бахытжанқызы
52. Чумак Луиза Евгеньевна

Қыл-кобыз

53. Нуралина Көркем Дамирқызы
54. Имаганбет Айару Бекзатқызы

Гитара

55. Шеризат Эльдана Даулетқызы
56. Карибжанов Нурмухаммед Куанышевич

БаянАккардеон

57. Жанмұхамед Рамиль Талғатұлы
58. Байұзақ Райана Нұрланқызы

Домра-прима, шертер

59. Сайлауқызы Адия
60. Ақылбек Айзере Алибекқызы

5-сынып 

«Эстрада өнері»,  «Эстрадалық ән»                                                                                                                    

1. Алғи Ақерке Ғалымқызы
2. Ерік Жанерке Ерланқызы
3. Мамедов Георгий Андреевич
4. Максимова Лейла Максумовна
5. Тұрсбек Алтынбек

«Эстрадалық музыкалық аспаптар»

6. Жұмағазы Амир Сымбатұлы
7. Құдайберген Даулет Бахытұлы
8. Нығатай Еркеназ Жамантайқызы
9. Савин Артем Владимирович
10. Темірбай Әлима Сағиндыққызы
11. Қалық Әдия Абройқызы

«Хорды дирижерлеу»

12. Рақым Інжу Еркебұланқызы
13. Қартаңбай Нұрислам Айдосұлы
14. Мұрат Зере Сағатқызы

«Дәстүрлі ән»

15. Елембаева Алтынай Сұңқарқызы
16. Ерік Алдияр Ғабитұлы
17. Кәмілжан Бақдәулет Қалықбергенұлы
18. Қабылбек Кәусар Мейірбкқызы

7- сынып

«Бейнелеу өнері»

1. Сапарова Дария Маратовна
2. Болатхан Жания Алмасқызы
3. Қуаныш Аягөз Даулетқызы
4. Дастенова Даяна Алиаскаровна
5. Букаева Айлин Ануаровна
6. Қасымсейіт Ақбота Нұржанқызы
7. Шайых Ермахан Болатулы
8. Кульжанов Алан Жанович
9. Абдыгани Асылжан
10. Самарцева Карина Андреевна
11. Кайдарова Диана Нурлановна
12. Алимбетова Коркем Салимгереевна
We are using cookies to give you the best experience. You can find out more about which cookies we are using or switch them off in privacy settings.
AcceptPrivacy Settings

GDPR