1 сыныпқа қабылдауға шығармашылық емтихан тізімі және уақыты

ҚазҰӨУ-нің дарынды балаларға арналған мамандандырылған мектеп-интернатына 1 сыныпқа қабылдауға шығармашылық емтихан тізімі  және  уақыты Емтиханның күні: 14.06.2021ж

9: 00

  1. Темирханов Айдан Адилетович
  2. Рысбек Жанель Мұқанқызы
  3. Тураева Алсу Руслановна
  4. Ким Диана Евгеньевна
  5. Муханова Арай Муратовна
  6. Марат Адель Ғалымқызы
  7. Хабдурахман Гүлназ Нұрланқызы
  8. Дәурен Шахнар Оңғарұлы
  9. Танвеер Айсұлтан Ахмадұлы
  10. Болат Әміре Фархадұлы

9:30

  1. Мамышева Самира Жанболатовна
  2. Ундрах Цецендарь Сартуул
  3. Осокин Никонор Алексеевич
  4. Алғи Алан Ғалымұлы
  5. Думитреску Марк Николаевич
  6. Есимова Самина Султановна
  7. Асет Альмира Нұрланқызы
  8. Маратқызы Айлана
  9. Алиев Назархан Яньлянұлы
  10. Сералы Томирис Нұрбақытқызы

10:00

  1. Бахтияр Аяна Бауыржановна
  2. Жанатов Мирас Мухитович
  3. Қыдырбек Қайсар Чингисұлы
  4. Шаймерденова Томирис Асановна
  5. Сарсенбаева Синдия Нуржановна
  6. Ғарифулла Толғанай Алибекқызы
  7. Тлектес Нұрай Құрметқызы
  8. Сарсенбек Даниял Санақұлы
  9. Шакирова Лола Джамшедовна
  10. Боташ Назерке Асқарқызы

10:30

  1. Исахмет Айлин Талғатқызы
  2. Мурат Майя Серикбайқызы
  3. Ахметжанов Арлан Ержанович
  4. Квон Мила Дмитриевна
  5. Тараскина София Александровна
  6. Муратова Зере Арсеновна
  7. Қасымова Аделя Шарқарқызы
  8. Кенжебек Іңкәр Төлепбергенқызы
  9. Сейтмулин Арслан Равильевич
  10. Темірбек Ардана Өміржанқызы

11:00

  1. Жамбай Жанель Маратқызы
  2. Ұланбек Паруй
  3. Өмірәлі Аяулым
  4. Мухаматхан Нурай Батырханқызы
  5. Алиханова Томирис Батыржановна
  6. Маликова Айзере Расулкызы
  7. Серікбай Кәусар Дінмұхамедқызы
  8. Досмухамбетов Расул Нурбулатович
  9. Чумак Луиза Евгеньевна
  10. Жансары Нұртаза Аскерұлы

11:30

  1. Сакен Алмат Алибекұлы
  2. Әбіл Әлинұр Бержанұлы
  3. Ташипова Ромина Рустемовна
  4. Бекбосын Сайяра Жаксылыкқызы
  5. Әбдінұр Еділ Әлібиұлы
  6. Рахметылда Айша Бахытжанқызы
  7. Хуанбекұлы Бақдәулет
  8. Саматов Ақжігіт Сырымұлы
  9. Нағашыбек Нұрғиса Дәулетұлы
  10. Куанышпаева Мариям Куатовна

12:00

  1. Сейілбекұлы Аслан
  2. Тлеубай Айзере Данияровна
  3. Сансызбай Жания Оңғарқызы
  4. Абулхақ Алихан Алибекұлы
  5. Сағит Раяна Бауыржанқызы
  6. Нұржан Айза Жанатқызы
  7. Қазбек Әділхан Рахатұлы
  8. Боранбай Нұрасыл Думанұлы
  9. Амангелді Мансур Манарбекұлы
  10. Қадыр Нұрәли Даниярұлы

12:30

  1. Жайлаубай Аяла Асылбекқызы
  2. Байзрахман Сағыныш Мұхамед-Қалиқызы
  3. Шеризат Эльдана Даулетқызы
  4. Карибжанов Нурмухаммед Куанышевич
  5. Оспанова Надия Ерсаиновна
  6. Қазбек Исатай Ержанұлы
  7. Салибек Айша Жанібекқызы
  8. Салибек Ақбаян Жанібекқызы
  9. Бермагамбет Айзере Даулетқызы
  10. Беков Алан Ианьевич

14:00

  1. Дюсенгалиева Еркежан Абаевна
  2. Науменко Маргарита Витальевна
  3. Сарсекей Жасмин Жанатқызы
  4. Дюсекеева Айя Жанатовна
  5. Советова Айым Данияровна
  6. Бутинова Азалия Маратовна
  7. Түтінбай Жанайым Ержанқызы
  8. Арайұлы Жанасыл
  9. Дүйсекин Алихан
  10. Даниярұлы Эмиль

14:30

  1. Вафина Эльмира Маратовна
  2. Беркімбек Амина Ержанқызы
  3. Абдулова Аруна Абдуловна
  4. Тугельбаев Салим Ибрайұлы
  5. Балағұмар Арсен Дастанұлы
  6. Болатова Амина Азаматовна
  7. Елеу Амина Бауыржанқызы
  8. Нурумбетова Айша Нурболовна
  9. Доспай Нұрали Марленұлы
  10. Мигунова Ева София Алексеевна

15:00

  1. Нуркенова Жанаим Аскаровна
  2. Темірбай Инаят Сағындыкқызы
  3. Омиралиева Дарина Адильевна
  4. Махмутов Ильяс Абаевич
  5. Гуртовенко Таяна Александровна
  6. Букурова Дария Мейрамовна
  7. Серікқали Ален Берікұлы
  8. Даулет Адель Алишерқызы
  9. Бақытжан Райана Ардаққызы
  10. Жандаулетова Жансэль Канатовна

15:30

  1. Сагдат Амира Еркебуланқызы
  2. Бөкей Нұрали Ұланұлы
  3. Сапар Аружан Серікқызы
  4. Бекежанова Каусар Мұратқызы
  5. Нуралина Көркем Дамирқызы
  6. Ибрагим Далида Маратқызы
  7. Санақбек Айсана Жандарқызы
  8. Каримова Нурай Жанатовна
  9. Ермек Әсел Дастанқызы
  10. Қабдулла Еркеназ Алмазханқызы

16:00

  1. Жанмұхамед Рамиль Талғатұлы
  2. Түсіп Жәнибек Сәбитұлы
  3. Ержанова Аяла Нурхановна
  4. Батырхан Жаһангер Қайратұлы
  5. Сайлауқызы Адия
  6. Берікбай Томирис Ғазизқызы
  7. Санах Раяна Толепбергенқызы
  8. Орынбай Назерке Нұрланқызы
  9. Байұзақ Райана Нұрланқызы
  10. Бауржан Айару Ғабидоллақызы

16:30

  1. Блялова Айзере Аскаровна
  2. Тұрсынхан Аруай Бахытбекқызы
  3. Мураткали Алижан Ермекұлы
  4. Жолдасбек Әлімжан
  5. Имаганбет Айару Бекзатқызы
  6. Қами Жания Нұрлыбайқызы
  7. Қуанышұлы Ахмет
  8. Шонтаева Кәусар Тұрсынқызы
  9. Ермаханбет Ринат Махсатұлы
  10. Қуаныш Інжу Шегендікқызы

17:00

  1. Жгун Имран Николаевич
  2. Ақылбек Айзере Алибекқызы
  3. Ибраева Сабрина
  4. Шаймерден Айша Ануарқызы
  5. Серікбол Батыржан
  6. Мұқан Кенесары Дауренұлы
  7. Ермаханбет Раяна Махсатқызы
We are using cookies to give you the best experience. You can find out more about which cookies we are using or switch them off in privacy settings.
AcceptPrivacy Settings

GDPR