«Шабыт» ХХІІІ халықаралық конкурсыны қазылар алқасының мүшелері

«Мыс үрлемелі аспаптар», «Соқпалы аспаптар» номинациялары

Кирилл Рибарски (Штип, Солтүстік Македония).

Тромбон, «Гоце Делчев» университетінің «Музыкалық өнер» факультетінің профессоры

– «Мыс үрлемелі аспаптар»

– «Соқпалы аспаптар» номинациялары бойынша қазылар алқасының төрағасы

Сергей Архипов (Мәскеу, Ресей).

Труба, халықаралық конкурстардың лауреаты, Ф. Шопен атындағы Мәскеу мемлекеттік музыкалық орындаушылық колледжінің оқытушысы.

– «Мыс үрлемелі аспаптар»

– «Соқпалы аспаптар» номинациялары бойынша қазылар алқасының төрағасы

Ербол Мамырбаев (Нұр – Сұлтан, Казахстан)

Тромбон, халықаралық байқаулардың лауреаты, Қазақ ұлттық өнер университетінің «Үрлемелі және соқпалы аспаптар» кафедрасының оқытушысы.

– «Мыс үрлемелі аспаптар»

-«Соқпалы аспаптар» номинациялары бойынша қазылар алқасының төрағасы

Cергей Жоров (Нұр – Сұлтан, Казахстан)

Туба, Бүкілодақтық байқаудың лауреаты, Қазақ ұлттық өнер университетінің «Үрлемелі және соқпалы аспаптар» кафедрасының доценті.

– «Мыс Үрлемелі аспаптар»

– «Соқпалы аспаптар» номинациялары бойынша қазылар алқасының төрағасы

Максим Цветцих (Нұр-Сұлтан, Қазақстан)

Труба, халықаралық және республикалық конкурстардың лауреаты, Қазақ ұлттық өнер университетінің «Үрлемелі және соқпалы аспаптар» кафедрасының оқытушысы.

– «Мыс Үрлемелі аспаптар»

– «Соқпалы аспаптар» номинациялары бойынша қазылар алқасының төрағасы

«Ағаш үрлемелі аспаптар» номинациясы

Маргарита Аунс (Новосибирск, Ресей)

Кларнет, халықаралық конкурстардың лауреаты, Мәдениет саласының құрметті қызметкері, М. И. Глинка атындағы Новосібір мемлекеттік консерваториясының «Оркестр», «Дирижерлік-хор» және «Халық аспаптары» факультеттерінің деканы «Үрлемелі және соқпалы аспаптар» кафедрасының профессоры,.

«Ағаш үрлемелі аспаптар» номинациясы бойынша қазылар алқасының төрағасы

Игорь Шубин (Алматы, Қазақстан)

Саксофон, «Мәдениет қайраткері», «Мәдениет саласының үздігі» төсбелгілерінің иегері, Құрманғазы атындағы Қазақ ұлттық консерваториясының «Үрлемелі және соқпалы аспаптар» кафедрасының доценті.

«Ағаш үрлемелі аспаптар» номинациясы бойынша қазылар алқасының мүшесі

Нургул Сапарова (Нұр-Сұлтан, Қазақстан)

Гобой, «Ерен еңбегі үшін» медалінің иегері, «Құрмет» орденінің кавалері, Қазақ ұлттық өнер университетінің «Үрлемелі және соқпалы аспаптар» кафедрасының меңгерушісі

«Ағаш үрлемелі аспаптар» номинациясы бойынша қазылар алқасының мүшесі

Әсет Нелдібаев (Нұр-Сұлтан, Қазақстан)

Фагот, «Мәдениет қайраткері», «Астана – Опера» МОБТ фаготтар тобының концертмейстері, Қазақ ұлттық өнер университетінің «Үрлемелі және соқпалы аспаптар» кафедрасының аға оқытушысы.

«Ағаш үрлемелі аспаптар» номинациясы бойынша қазылар алқасының мүшесі

Нина Григорьева (Нұр-Сұлтан, Қазақстан)

Флейта, халықаралық және республикалық байқаулардың лауреаты, «Мәдениет қайраткері» және «Ы. Алтынсарин» төсбелгілерінің иегері, Қазақ ұлттық өнер университетінің «Үрлемелі және соқпалы аспаптар» кафедрасының доценті.

«Ағаш үрлемелі аспаптар» номинациясы бойынша қазылар алқасының мүшесі

«Бейнелеу өнері» номинациясы

Бақытбек Ақажанұлы (Нұр-Сұлтан, Қазақстан)

Мүсінші, «Мәдениет қайраткері», Қазақ ұлттық өнер университетінің «Кескіндеме және мүсін» кафедрасының профессоры,

«Бейнелеу өнері» номинациясы бойынша қазылар алқасының төрағасы

Жанна Омарова (Нұр-Сұлтан, Қазақстан)

Суретші-Сценограф, Қазақ ұлттық өнер университеті «Көркемөнер» факультетінің деканы.

«Бейнелеу өнері» номинациясы бойынша қазылар алқасының мүшесі

Клаудио Рокка (Флоренция, Италия)

Профессор, сәулетші, Флоренциядағы өнер академиясының ректоры.

«Бейнелеу өнері» номинациясы бойынша қазылар алқасының мүшесі

Арыстан Смағұлов (Нұр-Сұлтан, Қазақстан)

Суретші-кескіндемеші, ҚР Суретшілер одағының мүшесі, Қазақ ұлттық өнер университетінің «Кескіндеме және мүсін» кафедрасының аға оқытушысы.

«Бейнелеу өнері» номинациясы бойынша қазылар алқасының мүшесі.

Рауза Султанова (Қазан, Татарстан)

Ғ. Ибрагимов атындағы Тіл, әдебиет және өнер институтының «Бейнелеу және сәндік-қолданбалы өнер» бөлімінің меңгерушісі. Д. Сиразиева мен Б. Урманче республикалық сыйлықтардың лауреаты, Татарстан Республикасының еңбек сіңірген өнер қайраткері.

«Бейнелеу өнері» номинациясы бойынша қазылар алқасының мүшесі.

We are using cookies to give you the best experience. You can find out more about which cookies we are using or switch them off in privacy settings.
AcceptPrivacy Settings

GDPR