ҚазҰӨУ колледжіне қабылданған талапкерлер тізімі

2020 – 2021 оқу жылына  Мәдениет және спорт министрлігі

«Қазақ  ұлттық өнер университеті» РММ колледжі

мемлекеттік білім беру тапсырысы негізінде

                                                          қабылданған талапкерлер тізімі                                                                    

Мамандығы: 0108000 Музыкалық білім

Мамандандыру: 010801 3 Музыкалық білім

Мамандығы: 0108000 Музыкалық білім

Мамандандыру: 010801 3 Музыкалық білім

  1.  Мусанова Сарра Бекежановна
  2.  Ахмедиева Динара Аскаровна
  3.  Акбулатов Арсен Дауренович

Мамандығы: 0402000 – «Дизайн»

Мамандандыру: 040201 3 Дизайн

  1. Айдынғали Аяжан Айдынғалиқызы
  2. Ерназарова Наргиз Аманболатовна
  3. Тимошенко Арина Андреева

Мамандығы: 0404000 – Аспапта орындаушылық

Мамандандыру:  0404010 3 Фортепиано

  1. Чихний Вероника Александровна
  2. Амралина Жанель Куанышевна
  3. Көшербаева Жанерке Амантайқызы
  4. Макунц Лусинэ Валерьевна
  5. Мейрхан Жибек Ермекқызы
  6. Рамазан Айзере Бахытжанқызы
  7. Мұқашева Адина Асқарқызы

Мамандандыру:  040402 3 Үрлемелі және соқпалы аспаптар

  1. Бакытжан Малика Жанақызы
  2. Балабаева Аида Элболсыновна
  3. Кожабеков Георгий Георгиевич
  4. Жакен Арман Жанбулатұлы
  5. Кенжеболат Алия Аблаевна
  6. Рамазанова Ляйлинур Сайранқызы
  7. Цай Никита Игоревич
  8. Ибрагимов Джангир Артаевич
  9. Султанова Амина Кадыржановна
  10. Искакова Айганым Тулегенқызы

Мамандандыру:  040402 3 Скрипка

  1. Казкенова Дариға Русланқызы
  2. Мухамбетуалиева Гүлназ Сапарқызы
  3. Туксубаева Жамиля Нурлановна
  4. Канафиева Аружан Сериковна
  5. Аманбекова Қорлан Ғалымқызы
  6. Байкеш Нұрай Серикқалиқызы
  7. Аманжолова Аружан Кайратовна
  8. Альмурад Анеля Азаматқызы
  9. Сагадиева Дарига Маратовна
  10. Толысбаева Лаура Сагадатовна

Мамандандыру:  040402 3 АВАК

  1. Айтказы Еркежан Алмаскызы
  2. Табин Сұлтанбейбарыс Русланұлы
  3. Махамбет Ерасыл Бақытжанұлы
  4. Айткулов Дамир Нурланович

Мамандандыру: 040403  3  Халық аспаптары (домбыра)

  1. Аманжолов Арсен Жангельдыевич
  2. Отаров Нарұл Мырзабайұлы
  3. Раймов Касиет Оразбекович
  4. Ібіни Айжарқын Дастанұлы
  5. Манарбек Әділ Рүстемұлы
  6. Толабек Мұхаммедали Смаилханұлы

Мамандандыру: 040403  3  Халық аспаптары (Қобыз, ОХА)

  1. Қожатай Ләйлә Айдынғалиқызы
  2. Оңғар Альмира Дастанқызы
  3. Куаныш Аделия
  4. Болатов Ислам Болатұлы
  5. Ерлік Таңбол
  6. Мынбаева Салтанат Есеновна
  7. Шавтельский Эмиль Алексеевич

Мамандандыру: 040403  3 Эстрадалық музыкалық аспаптар

  1. Ыбраимжан Ақерке Ердосқызы
  2. Шевелуха Святослав
  3. Жалмухамедов Мирас
  4. Умирбаев Даниал
  5. Марат Әділ Ғалымұлы
  6. Акимов Чингис

Мамандығы:  0405000 – Хорды дирижирлеу

Мамандандыру:  Хорды дирижирлеу 

  1. Жукушева Диана Жановна
  2. Мұрат Әлихан Нұрланұлы
  3. Сағымбек Аяжан Бақытқызы
  4. Болатов Мәди Жанарбекұлы
  5. Қуанышева Айгерім Ерболатқызы
  6. Бейбитова Жанель Қайратқызы

Мамандығы: 0406000 Музыка теориясы

Мамандандыру:  040601 3 БММ мұғалімі

  1. Низамутдинова Елизавета Сергеевна
  2. Қали Бауыржан Асқарұлы
  3. Дауранова Тамилла Тулкиновна

Мамандығы: 0407000- Ән айту

Мамандандыру:  Академиялық ән салу

  1. Санихан ЖұлдызХурманқызы
  2. Аубакирова Камила Абулмансуровна
  3. Мамбетиязов Мағжан Досмұхамбетұлы
  4. Ескенов Азим Берикович
  5. Муханбеткаримова Айсауле Абдулкаримовна

Мамандандыру: 040703 3 Эстрадалық  ән салу әртісі

  1. Рыскулова Аруна
  2. Муканов Ерасыл
  3. Раймбеков Жандос
  4. Ғаділгерей Жангерей
  5. Тулеубаева Куралай
  6. Багдаулет Ермахан
  7. Куралтаева Эльнура
  8. Фатхуллина Анель
  9. Нурмаганбетова А

Мамандандыру: 040702 3  Дәстүрлі ән

  1. Альяна Берғазықызы
  2. Халықбек Елнар
  3. Жанатова Арайлым Жамалиденқызы
  4. Рахметолла Даниял Фаизоллаұлы
  5. Тақтамуратова Ақерке Ердосқызы
  6. Шаймұрат Мәди Берікұлы
  7. Жеңіс Жәйнар

Мамандығы: 0409000 – Актерлік өнер   

Мамандандыру: 040901 3 Драма театр әртісі

  1. Султангалиева Адель Талгатовна
  2. Сапар Аружан Бақытбекқызы
  3. Бажиков Ануар Нургабылұлы
  4. Муратбаев Нуржан Талгатбекович
  5. Бахыт Мадина Бахытқызы
  6. Әділжан Ақниет Болатұлы
  7. Кокенова Айгерім Рашитдинқызы
  8. Ыбырайхан Нұрасыл Болатқанұлы

Мамандығы:  0411000  – Театрлы сәндік өнері

Мамандандыру: 041105 3 Театрлы сәндік өнері  (ТДИ)

  1. Жолдас Мадина
  2. Омарова Аружан Жандоскызы

Мамандығы: 0412000 – Кескіндеме, мүсін және графика

Мамандандыру:  041202 3 Мүсін

  1. Бекен Мағжан Аманжолүлы
  2. Есімов Мұхаммедәли Еркінбекұлы

Мамандандыру: Кескіндеме

  1. Омарбекова Гульсана Аскаровна
  2. Кабдулова Камила Габиденқызы
  3. Матина Айнур
  4. Каюмова Дайана Рафаильевна
  5. Шальжанова Карина Алматовна
  6. Назарбекұлы Зулхаир

Мамандандыру: Графика

  1. Акимов А.Қ.
  2. Қасен Айнар

Мамандығы:  0413000   – «Сәндік – қолданбалы өнер»

Мамандандыру: 041105 3 «Көркем тоқыма»

  1. Канат Аида Айдаркызы
  2. Есенбаева Амина

Мамандығы:  0416000   – «Орындаушы әртіс, концерттік бағдарламалардың дыбыс операторы»

Мамандандыру: «Орындаушы әртіс, концерттік бағдарламалардың дыбыс операторы»

  1. Мырзаханова Амина Батырхановна
  2. Гребенюк Доменика Алексеевна

 

 

 

We are using cookies to give you the best experience. You can find out more about which cookies we are using or switch them off in privacy settings.
AcceptPrivacy Settings

GDPR