Список поступивших в Специализированную школу –интернат для одаренных детей на 2020-2021 учебный год

2020 — 2021 оқу жылына Мәдениет және спорт министрлігінің «Қазақ ұлттық өнер университеті» РММ

Дарынды балаларға арналған мамандандырылған мектеп-интернатына

қабылданған талапкерлер

1 сынып

Виолончель

1. Попова Лиза

2. Ахметова Илана

3. Сайлаубек Айлин

4. Бахтияр Адиль

5. Алмас Айсана

Домбыра

1. Еран Алихан

2. Медет Ерсұлтан

3. Тоқтасын Сардар

4. Сагинова Ариана

5. Өмірәлі Бексұлтан

6. Мукова Аяна

Үрлемелі және соқпалы аспаптар

1. Кабдылахмет Тоты

2. Калабаев Даниал

3. Бекбулатова Дария

4. Айтжан Али

5. Абай Мейрбек

6. Куандык Ерасыл

7. Игликова Индира

8. Игликов Аскар

9. Шамкен Дарын

10. Каиржанова Адема

11. Сырымкызы Томирис

12. Дарханұлы Аян

Прима-қобыз

1. Самет Амаль

2. Алмасбекқызы Ақтоты

3. Шархан Бағым

4. Габдылгапар Нурикамал

5. Марат Жулдыз

Қыл-қобыз

1. Базарбай Қарақат

2. Мақсатқызы Мейірім

Шертер

1. Жәнібекова Тоғжан

Баян

1. Турсын Медина

2. Арзанбек Абылай

Аккордеон

1. Хамит Асанәлі

Гитара

1. Сагимбаев Эрик

Домра-прима

1. Еңлік Шайзада

Скрипка

1. Сапарова Карина

2. Двесова Инкар

3. Суйлеменова Жамиля

4. Жанабекова Махаббат

5. Ауданбек Нурай

6. Иса Адия

7. Куанышбек Нурай

8. Кудайбергенов Ерасыл

9. Жайым Айдана

10. Мухиядинова Ару

11. Сайдалина Жаннель

Фортепиано

1. Бодреева Полина

2. Дарибекова Лиана

3. Кайрат Бектас

4. Садвакасова Жангир

5. Савицкая Ясмина

6. Белгибай Томирис

7. Пекиндже Элиф

8. Загапарова Аделя

9. Елжанкызы Айдана

10. Оразбек Каусар

11. Канатова София

12. Каримова Алиша

13. Сұлтан Алсу

5 сынып

Эстрадалық ән салу

1. Бақытжанқызы Инабат

2. Әлиқазықызы Балым

3. Жұмабай Дана Қайсарқызы

4. Самғатұлы Шәмші

Эстрадалық музыкалық аспаптар

1. Абилкасим Нұрасыл Берикұлы

2. Сатыбаева Алуа Алдияровна

3. Бейсенбай Нұрдаулет Досымханұлы

4. Серік Ақерке Олжасқызы

5. Чумак Элиза Евгеньевна

6. Табакова Валерия Ильинична

Хорды дирижирлеу

1. Балмағамбет Айлана Зейнуллақызы

2. Шұғайып Эмирхан Саматұлы

3. Мукарап Ақбота Саулетқызы

Дәстүрлі ән

1. Азат Нұрахмет Ақылтайұлы

2. Егизбаев Жасулан Серикович

3. Қырықбайұлы Айбол

4. Сабырбай Дария Нұржанқызы

7 сынып Бейнелеу өнері

1. Ахметжан Гулназ Суатқызы

2. Бороншы София Асанқызы

3. Ғабитова Маржан Бауыржанқызы

4. Орынбасарова Даяна Маратовна

5. Смагулов Санжар Серикович

6. Кантарбаев Ерасыл Даниярович

7. Попова Софья Андреевна

8. Салімгерей Арайлым Әнуарбекқызы

9. Нуркенов Амиржан Бауржанович

Вакантты орын

2 сынып Үрлемелі және соқпалы аспаптар

1.Мамырбек Айым Ерболатқызы (русс.яз)

3 сынып Гитара

2.Нұрғали Мирас Жанатұлы (русс.яз)

4 сынып Үрлемелі және соқпалы аспаптар

3.Ғалымжанұлы Кеменгер (каз.яз)

5 сынып Домбыра, Қыл-қобыз

4.Ержанұлы Мейірхан (каз.яз)

5.Қажиғали Айша Серікқызы (каз.яз)

6 сынып Дәстүрлі ән

6.Манас Әбілмансұр Жолбарысханұлы (каз.яз)

8 сынып Хор дирижирование, ИЗО

7.Жүсіп Аңсар Төлемісұлы (каз.яз)

8.Тулекбаева Аделина Болатовна (русс.яз)

We are using cookies to give you the best experience. You can find out more about which cookies we are using or switch them off in privacy settings.
AcceptPrivacy Settings

GDPR