Результаты второго творческого экзамена по колледжу

Қазақ ұлттық өнер университеті колледжі

Екінші шығармашылық емтихан қорытындысы

 

                                                                                         Күні «24» шілде 2021 ж.

 

Мамандығы: 01140200  Музыкалық білім

Талапкердің аты-жөніЕмтихан бағасы (ұпайы, жазумен)
1Алиева Алина Ерболатқызы16 (он алты)
2Нурпеисова Джамилия Максутовна13 (он үш)

 

Мамандығы: 02150100 Аспаптық орындау (аспап түрлері бойынша)

Мамандандыру:  Фортепиано

Талапкердің аты-жөніЕмтихан бағасы (ұпайы, жазумен)
1Вислогузова Екатерина21 (жиырма бір)
2Есимжанова Махаббат23 (жиырма үш)
3Ким Анастасия20 (жиырма)
4Муканова Диана22 (жиырма екі)
5Сарсембаева Айганым25 (жиырма бес)
6Танкеев Батыржан25 (жиырма бес)
7Қаз Мағжан18 (он сегіз)
8Қайратқызы Дамиля23 (жиырма үш)
9Нұрланкызы Аружан25 (жиырма бес)

 

Мамандығы: 02150100 Аспаптық орындау (аспап түрлері бойынша)

Мамандандыру:  Скрипка

Талапкердің аты-жөніЕмтихан бағасы (ұпайы, жазумен)
1Акпарова Лилия Рустамовна20 (жиырма)
2Алмасова Сабина Алмасовна25(жиырма бес)
3Баймаханова Аириз Ануаровна25(жиырма бес)
4Бекболат Аружан Бөрібекқызы23(жиырма үш)
5Дисалиева Малика Қайратқызы25(жиырма бес)
6Дүйсенбай Аделя Асқарқызы25(жиырма бес)
7Жолтума Лияна Бағланқызы21(жиырма бір)
8Бауыржанқызы Зере24(жиырма төрт)
9Мусургалиев Ален Батырбекович23(жиырма үш)
10Танкеева Айгерим Бауржановна25(жиырма бес)

 

Мамандығы: 02150100 Аспаптық орындау (аспап түрлері бойынша)

Мамандандыру: АВАК

Талапкердің аты-жөніЕмтихан бағасы (ұпайы, жазумен)
1Талғатбек Сұлтанбейбарыс Талғатбекұлы20 (жиырма)
2Посохов Илья Николаевич23(жиырма үш)
3Сагимбаева Аружан Муратовна25 (жиырма бес)

 

Мамандығы: 02150100 Аспаптық орындау (аспап түрлері бойынша)

Мамандандыру:   Үрлемелі және соқпалы аспаптар

Талапкердің аты-жөніЕмтихан бағасы (ұпайы, жазумен)
1Азанбаева Айчурек (флейта)18 (он сегіз)
2Ахмерден Ерасыл (труба)25 (жиырма бес)
3Исмагулова Камиля (флейта)25 (жиырма бес)
4Косумбаева Жанель (гобой)25 (жиырма бес)
5Мамырбаев Алишер (тромбон)25 (жиырма бес)
6Сағынбай Алихан (тромбон)18 (он сегіз)
7Мендигалеев Сулеймен (кларнет)18 (он сегіз)
8Серікбулат Әмина (флейта)20 (жиырма)
9Фахрутдинов Тимур (фагот)25 (жиырма бес)
10Әзімхан Абдұләзім (валторна)25 (жиырма бес)
11Шаяхмет Ербақыт (валторна)25 (жиырма бес)

 

Мамандығы: 02150100 Аспаптық орындау (аспап түрлері бойынша)

Мамандандыру: Халық аспаптары — Домбыра

Талапкердің аты-жөніЕмтихан бағасы (ұпайы, жазумен)
1Абайділда Осман Амангелдіұлы25 (жиырма бес)
2Абенова Сымбат Канатовна16 (он алты)
3Адал Қайнар25 (жиырма бес)
4Аллажар Нұржамал Жасұланқызы24 (жиырма төрт)
5Армия Нұрсұлтан Калмагамбетұлы25 (жиырма бес)
6Әбдіжәли Бекнұр Маралұлы25 (жиырма бес)
7Бексұлтанов Ернар Нұрбекұлы25 (жиырма бес)
8Бериков Арыстан Аканович

 

19 (он тоғыз)
9Берлік Аружан Нұржанқызы10 (он)
10Ғабасс Ғалымжан Батырханұлы25 (жиырма бес)
11Доқторхан Қуаныш Қаржауұлы10 (он)
12Кабдыкалыкова Малика Рустамовна11 (он бір)
13Кайсарова Аружан Галымовна10 (он)
14Қабиден Нұрай Алмабекұлы10 (он)
15Қурман Мустафа Жанболатұлы10 (он)
16Құттыбек Алуа Нұрлыбекқызы24 (жиырма төрт)
17Мурзалинова Дильназ Дынмухамбетовна10 (он)
18Мұхұмбек Нұрлыбек Әлібекұлы25 (жиырма бес)
19Септесін Нұрдәулет Әлімұлы14 (он төрт)
20Утешев Мурат Мухитович11 (он бір)

 

Мамандығы: 02150100 Аспаптық орындау (аспап түрлері бойынша)

Мамандандыру: Халық аспаптары, орыс халық аспаптары-Қобыз және ОХА

Талапкердің аты-жөніЕмтихан бағасы (ұпайы, жазумен)
1Жақсылық Мадина Есімжанқызы

(Жетіген)

20 (жиырма)
2Кажкаримова Жамиля Ануарбековна

(Қобыз-прима)

25 (жиырма бес)
3Каиркешова Адия Нурлановна

(Қобыз-прима)

25 (жиырма бес)
4Махамбет Сымбат Бақытжанқызы

(Қобыз-прима)

18 (он сегіз)
5Мубаракова Мадина Габдилмаликовна (Қобыз-прима)25 (жиырма бес)
6Нақыпбек Әсем Мұратқызы

(Қобыз-прима)

18 (он сегіз)
7Тәліп Жансая Әсетқызы

(Қобыз-прима)

25 (жиырма бес)
8Тұрысбек Сабина Мейрамбекқызы

(Қобыз-прима)

21 (жиырма бір)
9Жилкайдаров Иманали Даулетұлы

(Баян)

23 (жиырма үш)
10Кумаров Асанали Кабылкарымұлы

(Баян)

18 (он сегіз)
11Сидорин Иван Валерьевич

(Баян)

25 (жиырма бес)
12Сысоев Анатолий Васильевич

(Аккордеон)

25 (жиырма бес)

 

Мамандығы: 02150100 Аспаптық орындау (аспап түрлері бойынша)

Мамандандыру: Эстрадалық аспаптар (түрлері бойынша)

Талапкердің аты-жөніЕмтихан бағасы (ұпайы, жазумен)
1Байбусинов Шамиль Куандыкович20 (жиырма)
2Дуйсенбаев Дастан Есенгельдыулы22 (жиырма екі)
3Есимов Актан Еслямович25 (жиырма бес)
4Омарбай Шыңғыс Талғатұлы10 (он)
5Рустемов Дастан Рустемулы22 (жиырма екі)
6Степанов Егор Сергеевич10 (он)
7Утегенов Азамат Галымжанович25 (жиырма бес)
8Жумабеков Фархад Арманович22 (жиырма екі)
9Попов Валерий Владимирович20 (жиырма)
10Торебай Менлик Бакытжанкызы21 (жиырма бір)

 

Мамандығы: 02150200  Музыка теориясы

Мамандандыру: Музыка теориясы

Талапкердің аты-жөніЕмтихан бағасы (ұпайы, жазумен)
1Кожамуратова Сандугаш Руслановна25 (жиырма бес)
2Серік Аружан Байдабекқызы25 (жиырма бес)
3Таскумбаева Еркеш Каирбековна25 (жиырма бес)
4Байзрахманов Әлижан Нұржанұлы22 (жиырма екі)

 

Мамандығы: 02150300  Вокалдық өнер

Мамандандыру: Академиялық ән салу

Талапкердің аты-жөніЕмтихан бағасы(ұпайы, жазумен)
1Абдрахманов Нурсултан Куанышевич25 (жиырма бес)
2Әділбек Ерасыл Асқарұлы17 (он жеті)
3Әубәкір Гүлназ20 (жиырма)
4Ешенғазин Занғар Серікқалиұлы22 (жиырма екі)
5Мұхтарұлы Нұрсаят20 (жиырма)
6Маратова Фатима Ерланқызы20 (жиырма)
7Сайдығалимов Біржан БолатқанұлыКелген жоқ
8Урынбасарова Акбота Махамбетовна17 (он жеті)
9Утегенова Жанайкерім Жангалийқызы25 (жиырма бес)
10Ұлағат Серікжан20 (жиырма)

 

Мамандығы: 02150300   Вокалдық өнер

Мамандандыру: Эстрадалық ән салу

Талапкердің аты-жөніЕмтихан бағасы (ұпайы, жазумен)
1Абдыхалық Жанель19 (он тоғыз)
2Абиева Данеля Сырымбетовна14 (он төрт)
3Айтмагамбетова Амина Хайреттиновна20 (жиырма)
4Айтмугамбетов Бейбарыс Мерекеұлы25 (жиырма бес)
5Аманбаев Мади Дауренович17 (он жеті)
6Амангелді Айбатыр Аянұлы19 (он тоғыз)
7Аманжол Сабина Серғалиқызы17 (он жеті)
8Ануар Гүлнұр Нұрлыбекқызы18 (он сегіз)
9Ахметкалиев Маулен Амангельдыулы18 (он сегіз)
10Болат Аида Алданазарқызы18 (он сегіз)
11Дәуренбеков Батыр Нұржанұлы18 (он сегіз)
12Ерғазы Нұрасыл Ерланұлы25 (жиырма бес)
13Есенғали Диас Жамбылұлы15 (он бес)
14Есиркепова Аяна Жаксылыковна25 (жиырма бес)
15Жағыпарова Әсел Бауыржанқызы15 (он бес)
16Жұмағұлова Қаршыға Мирханқызы16 (он алты)
17Ибраева Ясмин Муратовна20 (жиырма)
18Исеналиева Дана Амиржанқызы18 (он сегіз)
19Клименко Антон Антонович25 (жиырма бес)
20Космагамбетова Малика Тулегеновна15 (он бес)
21Кошербаев Ансар Каиргельдинович25 (жиырма бес)
22Максатов Дастан Максатулы13 (он үш)
23Рамазанова Жанна Эдильевна15 (он бес)
24Сахариева Алтынай Адлеткызы18 (он сегіз)
25Серікжан Расул Әнетұлы16 (он алты)
26Советказин Бекарыс Даниярұлы20 (жиырма)
27Табина Қамар сұлұ Русланқызы17 (он жеті)
28Усенова Қызғалдақ Жалғасқызы18 (он сегіз)
29Утебаева Айгерім Дастанқызы20 (жиырма)
30Утюпина София Павловна25 (жиырма бес)
31Өтелген Сымбат Талғатқызы16 (он алты)
32Жасұзак Әсел Балқыбекқызы18 (он сегіз)
33Мухтар Әмина17 (он жеті)

 

Мамандығы:  02150300 Вокалдық өнер

Мамандандыру:  Дәстүрлі ән салу

Талапкердің аты-жөніЕмтихан бағасы (ұпайы, жазумен)
1Абдоллаева Асия Берікқызы20 (жиырма)
2Абылай ұлы Нұртуған24 (жиырма төрт)
3Аманжол Нұргүл Самалбекқызы25 (жиырма бес)
4Асанова Фарида Батырбаевна25 (жиырма бес)
5Газизов Рустем Дарханулы20 (жиырма )
6Есболат Әйбәт25 (жиырма бес)
7Жаңбырбай Әнуар Нұрғалиұлы18 (он сегіз)
8Касимова Аяжан23 (жиырма үш)
9Мадетхан Айдын25 (жиырма бес)
10Мейрамгали Ерасыл Талгатұлы18 (он сегіз)
11Нұрлан Наргиза Нұрланқызы15 (он бес)
12Оралова Рабиға Бағланқызы20 (жиырма)
13Султанов Диярбек Бахтибекулы18 (он сегіз)
14Таскұл Ақбота Қынабекқызы 18 (он сегіз)
15Таспамбетова Аймереке Жалғасқызы19 (он тоғыз)
16Төлеубек Расул Болатұлы18 (он сегіз)
17Манас Айшагул Нурлыбайкызы25 (жиырма бес)

 

Мамандығы: 02150500 Актерлік өнер

Талапкердің аты-жөніЕмтихан бағасы (ұпайы, жазумен)
1.     Абайқызы Ардақ10 (он)
2.     Амерханова Акбота Дулатхановна24 (жиырма төрт)
3.     Ақылбек Ұлас Кенжанұлы0 (нөл)
4.     Бердыбекова Ділнәз Даниярқызы16 (он алты)
5.     Біләл Алибек Исаұлы25 (жиырма бес)
6.     Дамуқан Мұрагер21 (жиырма бір)
7.     Дәулетбек Жанерке Айбекқызы11 (он бір)
8.     Досымбек Гүлнәз10 (он)
9.     Ермек Қарақат Аманқызы10 (он)
10. Ермекбай Айжан Исламқызы25 (жиырма бес)
11. Жеңісқызы Шұғыла22 (жиырма екі)
12. Исакова Миланақатысқан жоқ
13. Қайрат Әлімжан Қайратұлы23 (жиырма үш)
14. Қайрат Даниял Өмірсерікұлы10 (он)
15. Құрмантаев Еркебұлан Қуанышбекұлы12 (он екі)
16. Мадалиева Көркем Мейірімжанқызы9 (тоғыз)
17. Махсотова Мадира Мухитовна12 (он екі)
18. Нағашыбек Дәулет Орынбасарұлы25 (жиырма бес)
19. Откелбаева Асылзада Уркеновна11 (он бір)
20. Сагинтай Еркебулан Ермаханович12 (он екі)
21. Рамазан Ерасыл Асылбекұлы9 (тоғыз)
22. Сергалиев Абылайхан Талгатович10 (он)
23. Тажибекова Мерей Умирзаковна10 (он)
24. Тулегенов Самат Алданазатович10 (он)
25. Тәліп Нұрай Мәлікқызы25 (жиырма бес)
26. Төленді Ерқанат12 (он екі)
27. Шалтенова Жазира Бауржановна9 (тоғыз)

 

Мамандығы:   02110200 Звукооператорское мастерство

Мамандандыру:  Звукооператор                                                                                    

Талапкердің аты-жөніЕмтихан бағасы (ұпайы, жазумен)
1Жардемова Асем

Болатқызы

20 (жиырма)
2Какимжан Дастан

Қайратұлы

19 (он тоғыз)

 

Мамандығы: 02130100 Живопись, скульптура и графика

Мамандандыру:  Станковая живопись

Ф.И.ОЕмтихан бағасы (ұпайы, жазумен)
1.               Абилькаева Аружан9 (тоғыз)
2.               Аитова Карина Рашидовна10 (он)
3.               Акжан Адэлина Сакенкызы20 (жиырма)
4.               Али Айзере Абдисалимқызы15 (он бес)
5.               Аринова Арина Саматовна15 (он бес)
6.               Бақытжанқызы Алуа25 (жиырма бес)
7.               Балбусинова Амина Алибиевна15 (он бес)
8.               Бетчинова Мадина Жумагалиевна9 (тоғыз)
9.               Дарбаева Аружан Алмазқызы25 (жиырма бес)
10.           Ержеңіс Аида Даниярқызы10 (он)
11.           Жакишева Алина Болатовна25 (жиырма бес)
12.           Жарасбаева Алуа Ерболкызы14 (он төрт)
13.           Жданкина Милана Эдуардовна16 (он алты)
14.           Жусупов Бекзат Талгатович16 (он алты)
15.           Кабидуллина Дарина Рахметуллакызы10 (он)
16.           Мактай Самал Кайратовна25 (жиырма бес)
17.           Касенова Айым Ерланкызы11 (он бір)
18.           Маратова Ақбота Мұхтарқызы25 (жиырма бес)
19.           Ниғмаш Данара Нариманқызы10 (он)
20.           Нургалиева Ажар Какимовна12 (он екі)
21.           Пирназар Жибек10 (он)
22.           Саттыбаева Дамира Дауреновна19 (он тоғыз)
23.           Туртулова Адия Ануаровна15 (он бес)
24.           Уласбек Асель Айбеккызы9 (тоғыз)
25.           Юсупова Жания Ерболатовна18 (он сегіз)
26.           Қанатова Диляра Ерланқызы13 (он үш)
27.           Өтеген Іңкәр Амантайқызы16 (он алты)

 

Мамандығы: 02130100 Живопись, скульптура и графика

МамандандыруСтанковая графика

Ф.И.ОЕмтихан бағасы (ұпайы, жазумен)
1.             Набиева Жанель Руслановна25 (жиырма бес)
2.             Нарымбаев Али Ерболулы24 (жиырма төрт)
3.             Тенькина Алина Даулетовна16 (он алты)

 

Мамандығы: 02130100 Живопись, скульптура и графика

МамандандыруСкульптура

Ф.И.ОЕмтихан бағасы (ұпайы, жазумен)
1.               Азамат Асанов25 (жиырма бес)
2.               Елемес Ерасыл Сәрсебайұлы25 (жиырма бес)
3.               Сериков Жигер Бауыржанович16 (он алты)
4.               Карачева Вероника Игоревна13 (он үш)

 

Мамандығы: 02110300 Графикалық және мультимедиялық дизайн                                                                                         

Талапкердің аты-жөніЕмтихан бағасы (ұпайы, жазумен)
1.               Абаева Гульназ Маратовна18 (он сегіз)
2.               Абайқызы Асылай20 (жиырма)
3.               Абдраз Тамина Ерликкызы10 (он)
4.               Аброева Азель Каримовна18 (он сегіз)
5.               Абылкасымова Акнар Саламатовна18 (он сегіз)
6.               Алтай Айгерім Исатайқызы25 (жиырма бес)
7.               Арыстанова Аружан Маратовна20 (жиырма)
8.               Ашимканова Амина Арайқызы16 (он алты)
9.               Сердалиева Акбота Динмуханбетовна12 (он екі)
10.           Баксолтан Динара Ермекқызы10 (он)
11.           Балатай Еркеназ Амангелдықызы24 (жиырма төрт)
12.           Батталова Дильназ Чингизовна25 (жиырма бес)
13.           Батыртаева Махаббат Өтегенқызы15 (он бес)
14.           Бесембекова Гаухар Маратқызы25 (жиырма бес)
15.           Богембаева Нурайым Рамазанқызы25 (жиырма бес)
16.           Ерболов Даниал Ильясович17 (он жеті)
17.           Жақсылықбаева Жәния Берікқызы22 (жиырма екі)
18.           Жанакулова Инкар Рустемовна19 (он тоғыз)
19.           Жолдас Әдина Жанмұратқызы18 (он сегіз)
20.           Жуанышпаева Іңкәр Төлегенқызы18 (он сегіз)
21.           Искакова Даяна Ринатовна14 (он төрт)
22.           Қайрат Кәмила22 (жиырма екі)
23.           Кәрібай Ажар Нышанбайқызы15 (он бес)
24.           Каримова Феруза Мекбаевна24 (жиырма төрт)
25.           Кешубай Шырын Турсынбекқызы12 (он екі)
26.           Лагутина Дарья Евгеньевна25 (жиырма бес)
27.           Лейченко Дарья Владимировна12 (он екі)
28.           Махамбетова Мадина Ерболатовна25 (жиырма бес)
29.           Муканов Айдан Асхатович20 (жиырма)
30.           Мухамадиева Найля Азаматовна25 (жиырма бес)
31.           Нурбулан Амина Мадияркызы18 (он сегіз)
32.           Нурмагамбетова Аделина Даулетовна12 (он екі)
33.           Нұржан Амира Қанатқызы25 (жиырма бес)
34.           Олжабай Назгул Бауыржанкызы20 (жиырма)
35.           Остапович Виктория Викторовна20 (жиырма)
36.           Пернебай Балкерім Сәбитқызы18 (он сегіз)
37.           Рахимжанова Мадина Армановна25 (жиырма бес)
38.           Сатыбалдина Дана Аскаровна16 (он алты)
39.           Семёнова Мария Александровна23 (жиырма үш)
40.           Сердаулетова Таис Асетовна15 (он бес)
41.           Серік Айша Арманқызы20 (жиырма)
42.           Серікова Исурана Серікқызы20 (жиырма)
43.           Сидагалиева Асем Мирхатовна18 (он сегіз)
44.           Степаненко Екатерина Ивановна23 (жиырма үш)
45.           Султан Диас-Би Ерболатұлы25 (жиырма бес)
46.           Сундетбаева Сабина Бериковна25 (жиырма бес)
47.           Файзулла Жансая Муратқызы23 (жиырма үш)
48.           Хван Полина Васильевна25 (жиырма бес)
49.           Шайдуллина Әлия Бауыржанқызы20 (жиырма)
50.           Шакен Маншук Нуртасовна25 (жиырма бес)
51.           Қайролла Алина Жасұланқызы25 (жиырма бес)
52.           Әбдіқадыр Мереке Қайратқызы12 (он екі)
53.           Маратова Дана Өмірсерікқызықатысқан жоқ

 

Мамандығы: 02140100 Сәндік қолданбалы өнер және халықтық кәсіпшілік өнері

Талапкердің аты-жөніЕмтихан бағасы (ұпайы, жазумен)
1.               Абдутали Айдана20 (жиырма)
2.               Бейсенбай Диана Досымханқызы25 (жиырма бес)
3.               Бесембекова Наргиз Бакыткызы25 (жиырма бес)
4.               Борина Венера Каукановна25 (жиырма бес)
5.               Мекентай Айғаным Болатбекқызы20 (жиырма)
6.               Чен Анна Борисовна22 (жиырма екі)

 

Мамандығы: 02150800 Театр-декорациялық өнері

Талапкердің аты-жөніЕмтихан бағасы (ұпайы, жазумен)
1.Айтбек Нұрай Шәріпханқызы25 (жиырма бес)
2.Жананова Айдана Айбекқызы25 (жиырма бес)
3.Қабдуллаева Іңкәр Маратқызы25 (жиырма бес)

 

Мамандығы: 02150400

Мамандандыру:  «Хорды дирижерлеу»

Талапкердің аты-жөніЕмтихан бағасы (ұпайы, жазумен)
1Есімқұл Інжумаржан Наурызбайқызы25 (жиырма бес)
2Анешұлы Ернар18 (он сегіз)
3Сапарова Дана Маратовна25 (жиырма бес)
4Сагынова Молдир Ерлановна17 (он жеті)
5Смагулова  Даяна Ерлановна25 (жиырма бес)
6Тұрсын Тұмар Ғабитқызы23 (жиырма үш)
7Құрманәлі Мұзарыт20 (жиырма )
8Қуан Айару Мейірханқызы20 (жиырма)
9Тұрсынқұлов  Нұрсұлтан Шаншарханұлы22 (жиырма екі)

 

We are using cookies to give you the best experience. You can find out more about which cookies we are using or switch them off in privacy settings.
AcceptPrivacy Settings

GDPR