Список поступивших на грант (бакалавриат)

 2020 — 2021 оқу жылына  Мәдениет және спорт министрлігі

«Қазақ  ұлттық өнер университеті» РММ бакалавриатына

мемлекеттік білім беру тапсырысы негізінде

                                                 қабылданған талапкерлер тізімі                                                                    

        

Білім беру бағдарламалары топтарының коды және атауы:

В006  Музыка мұғалімдерін дайындау

Білім беру бағдарламасының атауы:

6В01401 Музыкалық білім

  1. Ануарбек Жандос Сағдатұлы
  2. Санатканова Айнель Асетовна
  3. Каргина Вероника Николаевна (жетім)
  4. Хумарбек Марғұлан Ауелұлы
  5. Жүніс Нұрай Нурадинқызы
  6. Тұңғышбек Әлия Ертайқызы
  7. Тохтархан Ақбота Аманкельдқызы

Білім беру бағдарламалары топтарының коды және атауы:

В021 Орындаушылық өнер

Білім беру бағдарламасының атауы:

6В02103 Академиялық вокал

  1. Темірбекова Айгерім Маратқызы
  2. Киікбаева Асем Нұрланқызы
  3. Хайрулла Айбек Болатбекұлы
  4. Иманкулов Адиль Абильжанович
  5. Қуаныш Белал Стамбекұлы
  6. Сәбит Данара Қайратқызы
  7. Қабылова Нұрай Ертуғанқызы
  8. Жанмұхамедұлы Батыржан
  9. Төребек Бекзат Алтынбекұлы
  10. Хамит Мерғали Борашұлы
  11. Омар Диас Бекұлы
  12. Қалдар Қадырбек Темірбекұлы
  13. Когабаев Суннатулла Айтмырзаулы

Білім беру бағдарламасының атауы:

6В02182 Эстрада оркестрінің артисі

  1. Алпысбаев Арман Ерболатұлы
  2. Тлеуғалы Әлижан Нұрланұлы
  3. Қойбасов Аспандияр Артурұлы
  4. Караман Ернат Алтынбайулы
  5. Мырзалы Нұрислам Бауыржанұлы
  6. Гончаренко Юрий Викторович
  7. Жақсыбаев Ақниет Ғалымжанұлы

Білім беру бағдарламасының атауы:

6В02181 Эстрада вокалисі

  1. Биржанова Дильнура Дарханқызы
  2. Сантимирова Азалия Мараткызы
  3. Имашева Айым Даулетовна
  4. Тусупбаева Улпан Ержановна
  5. Жанабаева Алия Игоревна
  6. Қабсалямова Аимжан Болатқызы
  7. Ерлан Жантөре Ерланұлы
  8. Қанатова Балнұр Жарасқызы
  9. Елюбаев Жанасыл Нұрланұлы
  10. Жасұйым Аружан Ерболқызы
  11. Оразбек Дәулет Талғатұлы

Білім беру бағдарламасының атауы:

6В02183Эстрада композиторы, әрлендіруші

  1. Куматаев Динмухаммед Нурланович

Білім беру бағдарламасының атауы:

6В02101 Фортепиано

  1. Қалдыбаева Меруерт Төлжұмақызы
  2. Берлибек Сергилана Асылбекқызы
  3. Акылбекова Назым Сериккызы
  4. Карпова Ольга Викторовна
  5. Смайл Жанэль Сәрсенбекқызы
  6. Рамазанова Адиля Манатбековна
  7. Каменова Айгерим Айбулатовна
  8. Таласпаева Айгерим Мейрамовна
  9. Шмелева Александра Дмитриевна
  10. Достова Назерке Максутовна
  11. Рахым Айзат Мұрсабекқызы
  12. Балабекова Камила Серикпаевна
  13. Асылханова Лаура Николаевна

Білім беру бағдарламасының атауы:

6В02122Скрипка

  1. Нурлыбай Индира
  2. Асубаева Арна Сатжанқызы
  3. Ислам Сабина Талгаткызы
  4. Бекбусинова Айша Ринатқызы
  5. Раджабов Олимджан Камилджанович
  6. Керимова Мариям Аскарбековна
  7. Досмағұлова Ботакөз Дүйсенбайқызы
  8. Тоқтарғазы Зере Маратқызы
  9. Қауғабаева Назым Боранбайқызы

Білім беру бағдарламасының атауы:

6В02102АВАК

  1. Канажанова Балжан Ескандирқызы (вилончель)
  2. Дәрібай Әлғиса Ринатұлы (контрабас)
  3. Байгазинова Томирис Танатовна (альт)
  4. Кенженбаева Дария Ериковна (виолончель)
  5. Арыкбаева Диана Маратовна (арфа)
  6. Кулибеков Алихан Русланович (альт)
  7. Сайын Руслан Сағындықұлы (виолончель)
  8. Дәрібай Нұрғиса Ринатұлы (контрабас) (мүгедек)
  9. Енин Алексей Дмитриевич (альт)
  10. Кабиев Бахтияр Серикбаевич (Контрабас)
  11. Ермұқанбет Бауыржан Маратұлы (Контрабас)
  12. Дорнгоф Алина Евгеньевна (виолончель)
  13. Рашид Талғат Уалиұлы (виолончель)
  14. Абылаев Айнабек Нұрлыбекұлы (виолончель)
  15. Буланова Ақбаян Бағланқызы (альт)
  16. Базар Нұрпейіс Нурабдуллаұлы (виолончель)

Білім беру бағдарламасының атауы:

6В02123 Үрлемелі соқпалы аспаптар

  1. Далишева Жамиля Сейфуловна
  2. Темирбеков Тимур Толеубаевич
  3. Середа Абзал Маратұлы
  4. Пердебек Айдар Қайсарұлы
  5. Ибраев Адиль Сайранович
  6. Құдайбергенова Мөлдір Бақытжанқызы
  7. Байкетаев Арслан Кайржанович
  8. Халмуратов Бауыржан Маралбекұлы
  9. Дәуірбай Айнұр Ермекқызы
  10. Әбілқасымов Азат Рахманбекұлы
  11. Байтыков Алдияр Орманбетович
  12. Төлеген Арыстан Бақытәліұлы
  13. Таупыкова Алтыншаш Ерлановна
  14. Абдулла Ержан Бегайдарұлы
  15. Каримов Мадияр Азимович
  16. Мұхитдинова Жәния Абзалқызы
  17. Ершат Ернат Нұржанұлы
  18. Қонысбеков Арнұр Жаңабайұлы
  19. Карибаев Алихан Бауыржанович
  20. Қыдырмоллаева Эльмира Ернатқызы
  21. Хисматов Саяхат Сагдатович
  22. Ильясова Диана Ержановна (жетім)
  23. Қадырбеков Нұрдәулет Арыстанбекұлы

Білім беру бағдарламасының атауы:

6В02143 Дәстүрлі музыкалық өнер (Қобыз және ОХА)

  1. Дендербаева Айя Темерхановна (кобыз-прима)
  2. Ауесхан Алина Талғатқызы (кобыз-прима)
  3. Темірханова Аяжан Мұхтарқызы (кобыз-прима)
  4. Жұбандық Нұрбақыт Жайылханұлы (баян)
  5. Аманғалиева Айдана Жанатқызы (кобыз-прима)
  6. Бағдат Алтынай Сейтғалықызы (шертер)
  7. Нурадилова Асемай Адаковна (кобыз-прима)
  8. Жунисхан Акниет Амангельдықызы (гитара)
  9. Абрамов Евгений Романович (баян)
  10. Бопажаева Индира Қонысбекқызы (баян)
  11. Досмухамбетова Айна Сериковна (домра)
  12. Омарова Мәдина Ерболқызы (кыл-кобыз)
  13. Өмірбаев Бейбарыс Дәулетұлы (домбра-прима)
  14. Өтемұратова Жангүл Сүлейменқызы (кобыз-прима)
  15. Бакытжанова Аида Каиржановна (кобыз-прима)
  16. Абай Мадиар Бауржанұлы (баян)
  17. Сағындық Мейрлан Асланұлы (бас-домбыра)
  18. Жамиханова Жулдыз Нурлановна (кобыз-прима)
  19. Муталипова Милиам Талгатовна (кобыз-прима)
  20. Дүйсенбекова Айгүл Асылбекқызы (кыл-кобыз)
  21. Жакиева Бірғаным Қонысқызы (кобыз-прима)
  22. Абдрахманова Кербез Серікқызы (кобыз-прима)
  23. Омирбаева Жания Ернаровна (домбра-прима)
  24. Серикова Асем Амановна (кыл-кобыз)

Білім беру бағдарламасының атауы:

6В02142Домбыра

  1. Ибраев Мадияр Ардақұлы
  2. Достиярова Бекзада Еркебулановна
  3. Сейдәлі Бауыржан Амантайұлы
  4. Ерғали Айдын Жамантайұлы
  5. Жақсылық Ботагоз Жарылқасынқызы
  6. Орал Бірлес Келисұлы
  7. Бекжан Ибраһим Жұманәліұлы
  8. Әлихан Аружан Мерейханқызы
  9. Кенжебеков Асет Маратович
  10. Құрақбай Бекарыс Тасболатұлы
  11. Жайлыбай Азиз Төлегенұлы
  12. Шайкен Данияр Аблайұлы
  13. Ринатов Ерасыл Ринатұлы
  14. Елеубек Жанерке Серікқызы
  15. Касумова Наргиз Баймуратқызы
  16. Нурлыбекова Сабина Нурлановна
  17. Нариманов Олжас Сарсенович
  18. Узипов Абат Серикулы

Білім беру бағдарламасының атауы:

6В02141 Дәстүрлі ән

  1. Зекенов Ақылтай Кенжетайұлы
  2. Талғат Балжан Бағдәулетқызы
  3. Әмірова Гүлнар Өсербайқызы
  4. Ерханат Ерхуланбек
  5. Алпысбай Ерасыл Нілұлы
  6. Айтмұхаметов Ерасыл Қадырұлы
  7. Сынабай Қылышбек Жақыпұлы
  8. Саяділқызы Кәмила
  9. Нығыметжанова Диана Ардаққызы

Білім беру бағдарламасының атауы:

6В02104 Дәстүрлі жыр (айтыс)

  1. Азатбек Бергенбек
  2. Өмірбеков Нұрдәулет Ғалымжанұлы
  3. Конарбаев Мухтар Алибекович
  4. Кәдірбай Батыржан Жасанұлы

Білім беру бағдарламасының атауы:

6В02144Дәстүрлі жыр

  1. Ерталапқызы Нұрайым
  2. Дәулетбек Нұрбол Еркінұлы
  3. Бақтияр Улжан Мұратқызы
  4. Саурхан Базарбек

Білім беру бағдарламалары топтарының коды және атауы:

В 022 Музыкатану

Білім беру бағдарламасының атауы:

6В02106 Музыкатану

  1. Бекмухаметова Лаура Бекмухаметовна
  2. Артықбаева Толғанай Ризабекқызы

Білім беру бағдарламалары топтарының коды және атауы:

В023 Режиссура, арт-менеджмент

Білім беру бағдарламасының атауы:

6В02106 Арт-менеджмент

  1. Есерхан Аққу
  2. Қожантаева Дина Какенқызы
  3. Скорик Карина Викторовна
  4. Казыева Муслима Ерболовна
  5. Елемесов Адлен Әлімжанұлы
  6. Кудайбергенова Бота Бериковна
  7. Тосынбаева Арайлым Талғатқызы
  8. Сапарғалиқызы Аружан
  9. Рахемберды Айғаным Алтынбекқызы (жетім)

Білім беру бағдарламасының атауы:

6В02168 Анимациалық кино режиссурасы

  1. Сүттібаева Әйгерім Ринатқызы
  2. Дәуренбек Сәуле Ырысқалиқызы
  3. Окшиева Айгерім Нұрланқызы
  4. Бейсенова Айнур Ержановна
  5. Саттыбаева Сабина Русланқызы
  6. Естөрен Нұршат Қадырғалиқызы

Білім беру бағдарламасының атауы:

6В02163 Драма театрының режиссері

  1. Маханбетияр Жәнібек Азаматұлы
  2. Мұқаметжан Өмірхан Жанұзақұлы
  3. Аканов Алдияр Курметович

Білім беру бағдарламасының атауы:

6В02169 Музыкалық дыбыс режиссурасы

  1. Дүйсенбай Ақжолтай Аманжолұлы
  2. Социалов Елхан Ерикович

Білім беру бағдарламасының атауы:

6В02165 Кино және ТВ дыбыс режиссурасы

  1. Мейрамгазина Алуа Бериковна
  2. Макенов Ансар Даулетович
  3. Мухтаров Ермахан Уалиханулы
  4. Кизкин Арден Қайдарұлы

Білім беру бағдарламасының атауы:

6В02170 Деректі фильм режиссурасы

  1. Сәрсенбек Заңғар Мирболатұлы
  2. Нарбатыров Сакен Жанибекович
  3. Шонизорова Ситора Амоеншоевна

Білім беру бағдарламасының атауы:

6В02167 ТД Режиссурасы

  1. Назымбекова Жанар Аманжоловна
  2. Закария Бақыт Сарқытқызы
  3. Мажгулова Айсана Бауыржанқызы
  4. Ашимова Жибек Асқатқызы

Білім беру бағдарламасының атауы:

6В02166 Көркем фильм режиссурасы

  1. Конкина Анастасия Сергеевна
  2. Қабиден Ануар Аманұлы
  3. Нугман Сұлтан Сабыржанұлы
  4. Маджанова Динара Булатовна
  5. Хангельдина Альнура Бауыржановна
  6. Асанханова Аружан Нуртаскызы
  7. Манап Әлнұр Дәулетұлы

Білім беру бағдарламасының атауы:

6В02161 Кино және тд продюсері, Режиссурасы

  1. Шамған Алишер Айдынұлы
  2. Кенес Саурық Азаматұлы
  3. Ильясова Анель Ныгыметқызы
  4. Омар Қайырбек Арипжанұлы
  5. Муканов Жанай Арманулы
  6. Сабырқызы Гүлжауһар

Білім беру бағдарламалары топтарының коды және атауы:

В024 Өнертану

Білім беру бағдарламасының атауы:

6В02128 Кинотеледраматургия

  1. Еркин Жантас
  2. Қадылбек Арна
  3. Жақыпова Аяулым Қайратқызы

Білім беру бағдарламасының атауы:

6В02124 Кинотану

  1. Орынбай Бибігүл Нұрланқызы

Білім беру бағдарламасының атауы:

6В02129 Театртану

  1. Агидоллаева Айзада Бекбергенқызы
  2. Зейнолла Мәдина Болатбекқызы

Білім беру бағдарламасының атауы:

6В02162 Өнертану

  1. Махадиева Гюзель Әділқызы
  2. Тусупова Алуа Достановна
  3. Жалғас Аружан Жалғасқызы

Білім беру бағдарламалары топтарының коды және атауы:

В025 Дирижерлеу

Білім беру бағдарламасының атауы:

6В02126 Орекестрлік дирижерлеу

  1. Габитов Даулет Габитович

Білім беру бағдарламасының атауы:

6В02127 Хорды дирижерлеу

  1. Кульниязова Дильназ Талгатқызы
  2. Байырбек Айяри Алматқызы
  3. Хамзина Сания Жанболатовна
  4. Жаналы Айдана Жарболқызы
  5. Бұхардин Меруерт Қайратқызы
  6. Тоқмұрза Дінмұхамед Жаңабайұлы
  7. Бөралиева Мөлдір Мақсатқызы
  8. Серіков Ақжол Сәтжанұлы
  9. Мамбетов Ержан Ақансеріұлы
  10. Набиева Аружан Амирхановна
  11. Қахарманқызы Нәзікен
  12. Убушаева Гулсаги Сергеевна

Білім беру бағдарламалары топтарының коды және атауы:

В026 Композиция

Білім беру бағдарламасының атауы:

6В02130 Композиция

  1. Бағытжанова Мәлика Мақсотқызы
  2. Сағнай Нұржан Ерланұлы
  3. Еримов Алихан Нұрланұлы
  4. Сердюкова Дарья Александровна

Білім беру бағдарламалары топтарының коды және атауы:

В027 Театр өнері

Білім беру бағдарламасының атауы:

6В02171 Драмалық театр және кино артисі (қаз тобы)

  1. Бахты Ботагөз Ермұратқызы
  2. Онгалов Бекмурад Собрали уғли
  3. Сәрсен Бейбарыс Берікұлы
  4. Манарбек Есимбек
  5. Узакбаева Шапағат Сапаржанқызы
  6. Сагинова Саида Бериковна
  7. Аскарова Акерке Абзаловна
  8. Ғалымжанов Дидар Сәлімжанұлы
  9. Мамырхан Мұрат
  10. Шакар Марат Ғибратұлы
  11. Есей Агарту
  12. Жамшитов Бауыржан Амангельдинович
  13. Әмірханов Саят Қадірболатұлы
  14. Серікбаев Нұрахмед Асылбекұлы
  15. Аубекерова Ариана Елтайқызы
  16. Меирбек Жандәулет Ергалиұлы
  17. Нуралиева Маржан Турганказиевна
  18. Ермаханов Әділет Бақытжанұлы
  19. Хибат Арайлым (этникалық қазақ)

Білім беру бағдарламасының атауы:

6В02171 Драмалық театр және кино әртісі (орыс тобы)

  1. Рустамова Жанель Рустамовна
  2. Набиева Дана Маратовна
  3. Матасова Екатерина Дмитриевна
  4. Саржан Сағи Мұхтарұлы
  5. Шингин Жоламан Сабыржанович
  6. Кожантаев Диас Олжасович
  7. Байтенова Диляра Канатовна
  8. Майлыбаева Индира Булатбековна

Білім беру бағдарламасының атауы:

6В02173 Музыкалық театр әртісі  (1 топ)

  1. Ормолдаев Нұрсерік Дүйсенбайұлы
  2. Сабиғат Ақжол Хасенұлы
  3. Жағыпаров Нариман Алдабергенұлы
  4. Кеңшілік Рауан Ғабитұлы
  5. Абдурахманова Анора Динмухаммедкызы
  6. Жалғас Қуаныш Кенжебекұлы
  7. Бақберген Жарас Бақбергенұлы
  8. Абдосова Гульдана Мажитовна
  9. Сапарбекова Аружан Бауыржанқызы
  10. Советжанова Дария Ерболовна

Білім беру бағдарламасының атауы:

6В02173 Музыкалық театр әртісі  (2 топ)

  1. Бисембай Аружан Жанбулатқызы
  2. Нұрланұлы Әлихан
  3. Балықберді Аружан Бағзатқызы
  4. Құрмет Гүлден Қайнарқызы
  5. Марғұланқызы Майра
  6. Мақжанова Наргиза Мақжанқызы
  7. Қабдеш Мақсат Ерікұлы
  8. Болат Айдана Рустемқызы
  9. Темірғалиев Жанғали Молдағалиұлы
  10. Темірханова Аружан Қанжарбекқызы

Білім беру бағдарламалары топтарының коды және атауы:

В029 Аудиовизуалды құралдар және медиа өндіріс

Білім беру бағдарламасының атауы:

6В02164 Оператор өнері

  1. Құндақпай Айдын Гомарұлы
  2. Шин Амина Илларионовна
  3. Меңтаев Ерсұлтан Серікболұлы
  4. Бейсенова Сая Джамиқызы
  5. Акузакова Карина Жасулановна
  6. Таубалдина Адалис Айдарқызы

Білім беру бағдарламалары топтарының коды және атауы:

В030 Бейнелеу өнері

Білім беру бағдарламасының атауы:

6В02121 Киім дизайны

  1. Толеугалиева Малика Мейрамовна
  2. Дәуітбекова Аяулым Дәулетқызы
  3. Өмірзақ Әзиза Шыңғысқызы
  4. Берік Назерке Сырымқызы
  5. Тайбек Назерке Уалиханқызы
  6. Қажығалиева Әдемі Бектасқызы
  7. Бекказиева Дана Бекқалықызы
  8. Картаева Нургульжан Аманулаевна
  9. Сапарбек Әмина Жамбылқызы
  10. Ибраева Ажар Ерболовна
  11. Умеркул Айда Сапарбекқызы
  12. Болатова Жанель Дулатовна
  13. Сулейменова Нәзира Канатқызы

Білім беру бағдарламасының атауы:

6В02134 Мүсін

  1. Мәдәлі Еламан Абдуллаұлы

Білім беру бағдарламасының атауы:

6В02119 Театр, кино және ТД грим сценографиясы

  1. Жакушева Аружан Ауесхановна
  2. Арманқызы Альмира

Білім беру бағдарламасының атауы:

6В02131 Станок кескіндеме

  1. Кеңес Нұржайна Еркебұланқызы
  2. Джалмухамбетова Диана Даниэлевна
  3. Ерувбаева Жазира Қарасайқызы

Білім беру бағдарламасының атауы:

6В02132 Монументалды кескіндеме

  1. Дәуренбек Жайна Бабырқызы (мүгедек)

Білім беру бағдарламасының атауы:

6В02118 Жарық техникасы

  1. Ибрагимов Ерсайын Дулатұлы

Білім беру бағдарламасының атауы:

6В02190 Кино және ТД суретшісі

  1. Саметов Адиль Ардакович
  2. Конкоспай Мадияр Алпысбайулы
  3. Нурпанова Фариза Сержановна

Білім беру бағдарламасының атауы:

6В02115 Театр, кино және ТД костюмінің сценографиясы

  1. Искарина Томирис Канаткызы
  2. Табынова Жасмина Маратқызы
  3. Оразова Ляйля Асқарқызы

Білім беру бағдарламалары топтарының коды және атауы:

В031 Сән, дизайн

Білім беру бағдарламасының атауы:

6В02175 Декоративтық өнер — Металл және басқа материалдарды көркем өңдеу

  1. Сыпабек Дияс Бердібекұлы

Білім беру бағдарламасының атауы:

6В02172 Көркем тоқыма

  1. Акимжанова Балжан Рахимовна
We are using cookies to give you the best experience. You can find out more about which cookies we are using or switch them off in privacy settings.
AcceptPrivacy Settings

GDPR